sevgiliye hediye kolye, takı vs..

selamlar,

kız arkdaşımın doğum günü geliyor. o sırada türkiyede olamayacağım için gitmeden güzel bir hediye alayım diyorum.

max 500 lira civarı kolye bileklik gibi bişey alayım diyorum ama bulamadım. önerisi olan var mı_

en olmadı iki çeyrek alıp yakasına takarım :D

Kız arkadaşınızın tarzı nasıldır? Giyimi kuşamı? spor, klasik? Ona göre ancak öneride bulunabilirim.

  • innerbliss  (17.11.13 15:03:29)
Biraz klasik giyiniyor. Zaten hafta ici is yerinde fakli takilma sansi yok. Neredeyse her kiyafeti ya mango yada zaradan oluyor

  • emekli intihar komandosu  (17.11.13 15:23:30)
mesela atasayın sitesinden modellere bakabilirsiniz, genelde klasik şeyler zaten. en azından bir fikriniz olur. burdan veya gidip mağazadan alırsınız vaktiniz yoksa.
buna benzer çok site var ama ben bilindik güvenilir yer diye burayı önerdim.
shop.atasay.com
soldan fiyat aralığı falan da seçebilirsiniz. optimum veya viaportta altın markalarının outlet mağazaları da oluyor.
  • innerbliss  (17.11.13 15:33:09 ~ 15:34:33)
Acikcasi kuyum alicaksaniz bence sirf marka diye fabrikasyon taki almayin.. kuyum o degil.. resmen degersiz kiliyorlar bence.. gidin guzel bir atolyeye, kuyumcuya tek tek el emegi goz emegi verilmis bisey alin bence.. belki daha ufak daha sade olur ama ustunde senelerin ustaligi emegi olur..

  • nwnd  (17.11.13 18:52:00)
Peki nereden alabilirim oyle bir seyi? Istanbul icin onerebileceginiz bi yer var mi

  • emekli intihar komandosu  (17.11.13 19:56:17)
Kapalicarsi bunun bizzat yeri.. hanlarda atolyelerde yapip kapalicarsidaki dukkanlarinda satiyorlar. Pakiş var bizzat tanidigim ve adini hatirlamadigim bir suru yer.. gezmeniz vakit ayirmaniz lazim. Osmanbey nisantasi taksim'de de kuyumcular var ama sonucta daha pahali olabilirler..
Kapali carsida da pazarlik yapmalisiniz tabi ki.

  • nwnd  (17.11.13 20:03:25)
Kapalicarsi demem sasirmasin sizi, burma bilezikler cig altinlar disinda cok zarif modern isler bulabikirsiniz, diyorum vakit ayirmak lazim.

  • nwnd  (17.11.13 20:05:02)
Teşekkür ederim umarim aradigimi bulabilirim oralarda.. olmadi atasay gibi yerlerden alirim birseyler...

  • emekli intihar komandosu  (17.11.13 21:01:35)
birincisi satın almak için asla kapalıçarşıya gitmeyin.. ülkenin en kazıkçı yeri.. orda beğenip sonrasında başka yerden almak için gidebilirsiniz..

küçük bir şeyler olsun.. eğer sürekli üzerinde taşımasını istiyorsanız..

sarı altını sever mi takısı var mı yoksa sadece gümüş mü sever.. gümşçü ise beyaz altın alın..
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (17.11.13 23:49:54)
iyi ama kapalıçarşıda beğenip başka nereden alabilirim?

  • emekli intihar komandosu  (19.11.13 12:02:40)