kendi bebeğini öldürmek

gundem.milliyet.com.tr kendi bebeğini öldürmek Kızlar neden korunmasız ilişkiye girer ..sonra boyle vahşi cani oluyorsunz Kızda kapalıymıs

kapalı?
çocuğunu 9 gün aç bırakarak öldüren de açıktı?

  • yapma volkan  (16.11.13 16:17:28)
kapalı olmasının önemini ben de anlamadım. kapalılar yapmaz diğerleri yapar gibi bir yargı mı vardıki?

insan değiller tek sorun bu.

istediğin cevap: kapalı olmak dindar olmak değil.
  • bir ileti paylastim  (16.11.13 16:19:14)
haberin detaylarını okuyamayan bir tek ben miyim yoksa artık türkiye'de habercilik anlayışı bu mu? "haberin ayrıntıları çıkmaya başladı". ee ne onlar?

siktimin haberciliği yaa.

ayrıca senin sorun da sorunlu. ne demek kızlar neden korunmasız ilişkiye girer? erkek neden giriyor?
  • sen git ben geliyorum  (16.11.13 16:33:48 ~ 16:34:09)
Basini kopartmak degil de tutup cekmeye calisirken kopmustur diye inanmak istiyorum, dun gordum cok canim sikildi .

Az biraz cinsel hurriyet fena olmayacak ama :/
Ne olacak bu kiza sicip batirdigi bi hayat..
  • cecilia  (16.11.13 16:51:43)
kapalı olduğu nerde yazıyor? troll mün?

  • fempusay  (16.11.13 16:58:00)
kapalı açık olması karakteri değiştirmemekle beraber zaten kız kilosunu gizlemek için kapanmış,pardesöler falan giyip hamilelikle beraber artan kilosunu gizlemek için,

  • essoist  (16.11.13 17:04:00)
İste başbakan bunların önüne geçmek istiyor. Yoksa kimsenin hayatına mudahele elbette doğru değil ama, isin içine alkol girince insan sonuclarini dusunemeyecegi şeyler yapiyor(korunmasız ilişki gibi). Kürtaj mesela, hic mi geç kalindigi olmuyor saniyorsunuz? Herkes zamanında mi gidip aldiriyor? Kaç tanesi katil kim bilir.

Edit: Akp ki degilim
  • eyyor  (16.11.13 17:26:13)