[]

Turkcell Mobil Imza Nedir, ne degildir?

Cardfinans'im Turkcell Mobil Imza'ya basvurursam bilmemkacbin parapuan verecegini soyledi ve ben de bos bulunup arastirmadan sorusturmadan basvurmus bulundum. Bugun Mobil Imzali simkartimi getirdiler. Aslinda oyle mobilmis imzaymis falan pek isim olmaz.

Simdi bu nedir, ne degildir? Aylik belli bir ucreti falan var midir? Kullanan var mi aranizda?


 
Atm'lerden kart olmadan para çekebiliyosun onla. E-anahtar gibi. Ben o amaçla başvurmuştum. Sonra kargo şirketi illa size elden teslim edecez, kimlik olsa bile başkasına veremeyiz deyince geri gönderttirdim. O ay faturam biraz yüksek gelmişti ama ondan mı değil mi bilmiyorum.


  • mabl  (21.04.09 15:07:52) 
kullanmazsanız para gelmez. her bir kullanım 1 ya da 2 sms ile ücretlendiriliyor. oldukça kullanışlı yeri geldiğinde. ıslak imza yerine geçtiği için, örneğin iş bankası için konuşuyorum, bankaya gitmeden evinizden mobil imza ile kredi evraklarını imzalıyorsunuz paranız hesaba yatıyor.


  • ali87  (21.04.09 22:10:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.