haldır huldur öpüşen kız

beni sorunum şu: kızla öpüşürken kız öyle bir öpüşüyor ki, dilini resmen gırtlağıma kadar sokuyor. nerdeyse kusturacak beni. bir de zaten o an nefes almakta zorlanıyorum. kız böyle beni öperken resmen böğürdüm kusacaktım ama farketmedi. dilimi öyle bir çekiyor ki sanki koparacak.
gözlerim falan yaşarıyor böğürmekten.

yavaş ol felan da diyemiyorum kırılır diye... of ya

söylesem mi?

Fazla film izlememesini söyle. Öpme denen şey, yavaş sakin olur.

  • urnganic  (15.11.13 15:42:23)
ilişkide iki taraf da hoşlanmadığı şeyleri söylemeli, feedback vermeli. kız öyle iyi öpüştüğünü sanarak seni bir gün boğacak.
bence söyle, baştan şaka yollu ehehe boğmak mı istiyorsun de, sonra daha yavaş öpüşmek istediğini. bu kadar acele etme dudaklarının tadını çıkarmak istiyorum gibi yivrenç bayağı süslü cümleler falan kur nebliyim, öpüşürken ellerinle yüzünü tutarak olaya yön vermeyi deneyebilirsin.
ahahsdfghj kusura bakma ama komik bir sorunmuş.
  • urasil  (15.11.13 15:50:25)
kendi sahanda acısını çıkarırsın.

  • ermanen  (15.11.13 15:52:36)
öpme denen şey yavaş, sakin olmaz. o an durum neyse öyle olur. rahatsız oluyorsan kibarca söyle olsun bitsin.

  • zazazaraeta  (15.11.13 15:58:43)
bence başka birini bulun. partneri cinsel şeyler esnasında herhangi bir şekilde kısıtlamak doğru değil kanaatimce.

  • nereye bu gidis  (15.11.13 16:05:59)
öpüşmeyi bilmeyince böyle oluyor tabii,kimbilir bunuda öpüşmek sanıyordur. söyle tabii

  • matematik koyu  (16.11.13 12:56:25)
Boşaldım.

  • arcsinx  (22.11.13 00:07:51)
ahahhaha yazık :D
kız küçük mü kaç yaşında

söyleme şöyle yap:

romantik öpüşelim de dudaklar değer gibi olsun değmesin nefesimi içime çek yavaş olsun sadece dudakları hissedelim dil olmasın romantik olsun de

hem o düzgün öpüşür hem de sana artıı poinntssss (:
  • glori  (22.11.13 01:28:24 ~ 01:28:54)