sabiha gökçen havaalanı- bostancı metrosu

sabiha gökçen havaalanından bostancı metrosuna en yakın ve en kolay nasıl ulaşım sağlarım? veya metronun yakınlarındaki bahçeler durağına da olur..

yardımcı olursanız sevinirim.

bostancı e-5'ten geçip hava alanına giden belediye otobüsleri var. sanırım e10 ve e11.

  • nereye bu gidis  (15.11.13 08:48:43)
e 5'ten geçerek kadıköye giden veya sadece kartal metrosuna kadar getiren iett araçları var. onlardan birine atlayıp metroya geçerek e hızlı ve kolay şekilde ulaşırsınız.

  • jimjim  (15.11.13 08:59:05)
arkadaşlar havaalanından bostancıya dönüş için değil mi tarifleriniz?? havaalanından metro durağına giden iett dediğiniz otobüsün no su kaç oluyo acaba?

  • hayrayor  (15.11.13 09:10:59)
pardon, ben tersi zannetmişim. jimjim'e de özür beyan ediyorum.

  • nereye bu gidis  (15.11.13 09:14:07)
hayır havaalanındayım, nereye bu gidis. hiç bilmiyorum ist u. ona göre tarif ederseniz arkadaşlar lütfen.

  • hayrayor  (15.11.13 09:14:18)
jimjim'in tarifi doğru. alternatif olarak, doğrudan bostancı metrosunun oraya giden (bostancı köprüsü'dür durağın adı) iett var. e10.

bir de bahçeler durağından geçen e11 var. resme bakın, sizin bahçeler bu bahçelerse, zırt diye oraya iniyor e11, ekspresmiş çünkü.

i41.tinypic.com
  • nereye bu gidis  (15.11.13 09:20:24)
rica ederim.
iett'nin sitesinde tam numaraları bulabilirsiniz ya da ordaa şoförlere sorabilirsiniz. e -- bir şey de tam bilemedim, (sahilden geçen de var) karıştırıyorum.

  • jimjim  (15.11.13 09:22:57)
teşekkrler nereye. bostancı köprüsü durağı ile 10 dk yolum kalıyor. e-10 nolu otobüs. süper oldu. tamamdır ;)

ilginiz için her ikinize de teşekkrler.
  • hayrayor  (15.11.13 09:57:24)
Kafanızı karıştırmak gibi olmasın ama Bostancı köprüsüne çıkarken bir Bahçeler durağı daha var.
Yani @nereye bu gidis arkadaşın verdiği linkteki durak, Göztepe ya da Ataşehir civarında.
Eğer Bostancı'daki Bahçeler durağına gitmek istiyorsanız "E-10" otobüsünden, "Bostancı Köprüsü" durağında inip 2 dakika yürümeniz lazım.
Öncelikle hangi "Bahçeler Durağı" olduğunu kesinleştirirsek, ona göre tarif yapabiliriz.

Düzenleme: Bostancı Köprüsü girişindeki bahçeler durağı linkini de veriyorum.

(git: www.haritamap.com )
  • bugraa  (15.11.13 10:24:14 ~ 10:33:17)
bugraa haklı, haritayı onun için göndermiştim. sizin bahçeler bu bahçeler mi diye. :)

  • nereye bu gidis  (15.11.13 10:57:53)
bnm bostancıdaki bahçeler durağı. bostancı köprüsü uygun oldu.aynen bugraa. teşekkrler arkadaşlar.

  • hayrayor  (15.11.13 13:19:04)