Donunuzu Napıyosunuz?

Mesela balkonda kurutcaksınız işte ascaksınız dış kısma diğer çamaşırları koyup iç kısma iç çamaşırlarınızı mı asarsınız yoksa elinize ne geldiyse mi?

cinsiyet belirterek yazarsanız sevinirim

edit: peki dışarı asacak olsanız nası asarsınız? editlerseniz sevinirim, teşekkürler

erkek. hiç dikkat etmem, nasıl denk gelirse.

  • nesilsiz  (14.11.13 22:58:55)
kurutma makinasına atıyorum çamaşır makinasından sonra. sıcacık yumuşacık çıkıyor. katlamıyorum ama :( kadın

  • disardayim  (14.11.13 22:59:16 ~ 22:59:26)
erkek. içe asılır. böyle gördük.

  • hope ender  (14.11.13 22:59:52)
çamaşır yıkamıyorum, kirleneni atıyorum. zenginim (cinsiyet olarak zenginim)

  • sansli pipi  (14.11.13 23:02:49)
Erkeğim, içe asıyorum.

  • nickini vermek istemeyen uye  (14.11.13 23:03:53)
bir odayı çamaşır vs gibi işler için ayırdığımdan, hiç dışarı çamaşır asmam. evin içinde ayaklı çamaşır kurutmalık var. ona asarım, iç çamaşırları bu aracın alt tarafındaki çoraplar için ayrılmış yere asarım genelde. erkek

  • fempusay  (14.11.13 23:10:27)
elime geldiği gibi asarım, erkek.

  • in search we trust  (14.11.13 23:11:26)
erkek - asla dışarı asılmaz ya kurutma makinesine gider yada yaz ayıysa içeride çamaşır askılığına asılır

  • ilkay82  (14.11.13 23:15:45)
evin içinde kurutuyorum. çamaşırlar çoğu zaman kızlı erkekli yıkanıyor. bu konuda özel bir uygulama yapmıyoruz. ama genel olarak yer darlığından dolayı donlar en son kalan yerlere, diğer çamaşırların üzerine asılıyor.
dişi öğrenci evi.

balkonda kurutacak olsam da ulu orta asardım. pazarda ikizlere takkeeee! diye bağıran, kafasına sütyen geçirmiş erkeklerin olduğu bir ülkedeyiz. muhafazakar olabiliriz ama don don yani.
  • goldentitan  (14.11.13 23:18:25)
Kurutma makinasina atiyorum camasir asma gibi bir sorunum yok. Disarida kurutmak zorunda kalsaydim cok dikkat edecegimi sanmiyorum. camasir bu,simetrisini de mi olcecegiz?

Kadin
  • fraise  (14.11.13 23:29:15 ~ 23:29:40)
geçen sene balkona asardım, acıbadem tarafları rüzgarlı olur, uçar giderdi, trunklar, çarşaflar, sütyenler... komşular toplayıp katlayıp getirirdi, evladım çamaşırların uçmuş diye.

şimdi ev içinde askıda kurutuyorum.

erkek.
  • [silinmiş]  (14.11.13 23:29:58 ~ 23:30:42)
erkek...
öne iç çamaşırımı kamufle edecek giysilerimi asardım.
victorias secret mı lan donumuzu sergileyelim?
  • livaneli kadir  (14.11.13 23:38:08)
kurutma makinesi ile kurutuyorum ancak ipe asacak olsam fark etmezdi içe mi dışa mı asacağım.

erkek.
  • knight of cydonia  (15.11.13 00:02:42)
Evin içinde as. Dışarıda kirlenir .

  • iorveth  (15.11.13 00:08:48)
içe asılır öyle öğrendik.

gadın.
  • cecilia  (08.12.13 22:57:25)
erkeğim. benim balkon karşı binanın çatısına baktığı için donları dışa asıyorum, tişört pantolon falan iç tarafa. ev arkadaşlarımın, onların kız arkadaşlarının falan SEHER YILDIZI veyahut ATİLLA markalı emekli amca donlarımı görmelerini istemem.

sadece bir tane belki sevişirim donum var, o da siyah slip zaten, affedersin ama zigim bile kalkamıyor içinde, öyle saçmasapan bi don. hiçbi şeyden çekmedim şu donlardan çektiğim kadar. hala anneme aldırıyorum. "anne seksi bi şey al, kız arkadaşım olması ihtimali söz konusu" diyorum, hala gidip atilla alıyor.
  • der meister  (08.12.13 23:02:22)