Eski sevdiğimin doğumgünü

Gönül işleri'ni seçmeye elim pek gitmedi ama onu seçtim.

Bugün eskiden çook sevdiğim bir kızın doğumgünü. 2,5 yıl önce ona sevdiğimi sôylemiştim, "bir daha bana mesaj atma, numaramı sil" dedi. 1 saat sonra da bir erkek aradı ve "onu bir daha ararsan, yolda görünce selam verirsen bittin sen" dedi. Hiç de bunu yapacak biri de değildi halbuki. Ben de yanlış zamanda konuşmuştum. Onun üniversite sınavından bir gün sonraydı.

Onun numarasını silmemem bir tarafa, numarası hala aklımda ve eski mesajlar falan da duruyorz.

Araya başkası girdi, unutmak pek zor olmadı. Aynı ortamda bulunduğumuz 3 yıl boyunca pek de yüz vermemişti zaten.

Mesaj atıp doğumgününü kutlayasım var. Çok özel biriydi benim için. Bir de 4 sene önce ona ufak bir origami hediye yapmıştım, mesaj attım versem olur mu diye, ama istemedi. Onun da fotoğrafını atarım.

Aradan yeterince zaman geçmiş, olmayınca olmuyor kabul edin ve kendinize eziyet etmeyin bence.

  • pavlis  (14.11.13 20:14:39)
@pavlis yok ya öyle bir mesele değil bu, olmasına yönelik hiçbir beklentim yok zaten

  • aguilas negras  (14.11.13 20:17:03)
O zaman kaybedecek bir şeyiniz yok, içinizden geleni yapın.

  • pavlis  (14.11.13 20:18:51)
Hastanedeydim. Şarjım bitti ve 3 saat hastanede kaldım. Sonra bir baktım ki 14 kasım bitmiş :S

Zaten bu senelik vazgeçmiştim sizin sayenizde, belki seneye...
  • aguilas negras  (15.11.13 00:07:39)
Seneye kutlamak nedir ya , takintili misin nesin.kizin pesini birak istemedigini soylemis

  • coconel  (15.11.13 10:11:31)
at, mesaj at da senin ne kadar takıntılı, tuhaf biri olduğunu düşünsün.
Sen onun için özel değilmişsin işte, hele o origaminin fotoğrafını atınca kız senin seri katil olduğunu bile düşünebilir.

  • urasil  (15.11.13 15:22:23)