Cins misiniz?

yaptığınız en cins şey nedir?

cinsim. yani cins olmamam mümkün değil, herkeste bir kusur buluyorum. herkes kusurlu ben doğru olamam ya.

  • nereye bu gidis  (14.11.13 17:38:13)
cinsimdir . seven çok sever ,sevmeyen nefret eder. birşey yanlışsa pat diye derim sinirlenceğini bilsem bile oda benim cinsliğim.

  • hmm  (14.11.13 17:46:35)
okulun asi çocuğu korhan'a 2001 yılında yaptığım piç bir hareket neticesinde yediğim efsane dayaktan sonra bıraktım cinsliği.

  • tannen  (14.11.13 17:52:20)
eskiden oyleydim. mesela asi ve metalci bir ergenken son sesle otobuste muzik dinliyordum. tek elimle mp3 playeri kontrol ettigim icin sallana sallana gidiyordum. sofor ikide bir fren yapinca da kulakligi cikarmadan,kaptan adam gibi sur lan su otobusu diye bagirmistim. sonra ani bir fren sesi ve bagirma sesi ardindan tum gozler uzerimdueydi. megerki adam begenmiyorsan in asagiya demis

  • dokunmakalbime  (14.11.13 17:57:00)
Hem de cok ender bi cinsim.
Ilk girdigim ortamda en son soylenecek lafi soyler herkesin antipatisini kazanir herkes mincik mincik olup sevisene kadar yalniz takilirim. Sonra artik nasil olursa benim aslinda kafa kiz oldugum anlasilir. Tabi donem biter sene biter okul biter kurs biter o mahalleden tasinirim, o yurttan cikarim ... lan hep boyle oldu hep.

  • cecilia  (14.11.13 18:57:02)
hiç cins değilimdir de bi kere bi cinslik yaptıydım. ilk çıktığım çocuk (12,5 falanız) sevgililer gününde gümüş bilezik gibi bişey vermek istemişti, ben de çok mu film izlemişim ne olmuşsa "ay ben bunu kabul edemem" diye triplere girdiydim. yazık lan çocuğa, o kadar heves etmiş almış işte. "bunu annem görürse nerden çıktı derse ne bok yerim" falan diye düşündüm heralde :)

  • kül  (14.11.13 20:48:01)
mutfakta bulaşık deterjanını, banyoda sıvı sabun şişesini, tıraş köpüğünü hep "yamuk" koyuyorum. yani altında su kalmayacak şekilde, lavabonun kenarı hafif çıkıntılı olur, oraya pisa kulesi gibi dikiyorum.

eğer bunu yapmazsam altındaki suda insanlığın sonunu getirecek bir salgına sebep olacak korkunç bakteriler üreyeceğine inanıyorum. o faunaya izin vermemem gerektğine inanıyorum.
  • celeron 300a  (14.11.13 22:15:23)