garanti/bonus neden bu kadar aceleci

yıllardır finansbank kredi kartı kullanıyorum gayet düzensiz bir ödeme alışkanlığım var faizdir, cep telefonuna sms bildirim ücretidir derken üzerimden oldukça para kazandılar, bazen asgari bile yatırmadım sonra toptan kapattım borcumu. aylarca geciktirdiğim de oldu.

geçen zamanda bir de garanti kullanmaya başladım, yurtdışında biraz aşırı harcama yapınca iki kredi kartının da ödeme süresini 10 gün kadar geçirdim

sonuç finansbank yine her zamanki gibi umursamıyor

garanti ise 7/24 arayıp mesaj ya da email atıp borç takibine başlıyoruz, haciz işlemi başlatmamızı istemiyorsan ödeee falan gibi uyarılarda bulunmaya başladı.

sadece üç haneli borçlar için 9 günde bu kadar müşteriyi rahatsız etmeleri doğal mı?

garanti geçmişin yenidir / kötüdür. bir de ödeme alışkanlığım kötü diye kendin itiraf ediyorsun, ondan kredi notun da çok düşmüştür. şu anda garanti'yi geçtim, herhangi bir bankadan kredi alabileceğin bile çok şüpheli gibi duruyor

  • ethros  (13.11.13 10:48:22)
finansbank'taki olumsuz durumunuz puanınızı dibe çekmiştir. garanti de haliyle size riskli müşteri gözüyle bakıyordur. 4 sene bonus kullandım. 1 gün bile geciktirmedim. bir seferinde 1 aylık bi gecikme yaşadım. sadece bir kere "ödemeniz gecikmiştir, ödeme yaptıysanız bu maili dikkate almayın" şeklinde bir mail aldım.

yani bundan sonra sadece garanti değil, diğer herhangi bnakda da aynı durumu yaşarsınız.
  • teritori  (13.11.13 12:25:46)