[]

Tablet Tavsiyesi

Ana amaç kitap okumak ama aynı zaman da basit internette gezinme işlemleri de yapılabilmeli. Office benzeri uygulamalar da çalışırsa ekstra bir hoşluk olur.

Bir de, Amerika'ya gidip gelecek bir arkadaşıma aldıracağım. Yurtdışı fiyatları çok fark ediyor mu bu aletlerde?


 
samsung tab 3 sana yeter ya

edit: asus fone pad daha iyi olur hatta
  • kablelvuku  (13.11.13 10:48:16 ~ 10:51:11) 
ana amaç kitap okumaksa amazon kindle almalısınız. neden, e-ink denen olay sayesinde gözünüz yorulmayacak, gerçek kağıttan ayırt edemeyeceksiniz. kindle touch paperwhite en son çıkan modeli. ışığını da açabiliyorsunuz bunu gece okumak için. ayrıca basit bir tarayıcısı da var. internete de yazı tabanlı sitelerde rahat gezdirir.


  • unalub  (13.11.13 10:50:55) 
unalub, kitap için herkes kindle diyor. Ama ben dediğim diğer işlevleri de biraz görebilmesini istiyorum. Amacım eve geldiğimde laptopa pek dokunmak zorunda kalmamak.


  • arnold schwarzeneger  (13.11.13 11:41:42) 
hocam laptopa dokunmamaksa amacın, tablete yöneleceksin muhtemelen.

nexus 7 (2013) amerika fiyatı farkeder. ipad mini with retina display da güzel onda da abd 880 tl, türkiye 1000 lira filan olması lazım. en güzel aletler bunlar bence.
  • unalub  (13.11.13 20:49:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.