org alıcam hangisini alayım?

arkadaşıma org alacağım da, hem çok kötü olmasın istiyorum hem de uygunca bi şey olsun istiyorum. arkadaşımın nota bilgisi yok, yani bu doğumgünü hediyesinden bi süre sonra sıkılıp kullanmayabilir, bu yüzden uygun bi şey alacağım. casio'nun 100 tl civarında olan modelleri minicik. o civardaki fiyatlarda başka markalar var, daha geniş oktavlı. onlardan alsam çok dandik mi olur, nasıl olur acaba? www.bimeks.com.tr şu siteden bana 50-150 tl arası bi org önerebilecek olan?

50-150 tl arasinda bir sey alacaksan alma bence. Ben gecen gun teknosa da baktim 400 tl min. Alinabilecek en iyi orgdu. Ondan dusugu cok cok kotudur. Hele nota bilgisi de yok iyice sogur ama guzel bir sey olursa heves edip calmaya bile baslayabilir.

  • matilda  (12.11.13 11:26:54)
ya oyuncak gibi bi şey alacağım aslında. ama çalışsın da istiyorum, cızırdamasın en azından.

  • silent enigma  (12.11.13 11:36:20)
bende vardem var. 54 tuşlu, 100 ton ve 100 ritmden başka pek bir özelliği yok. ama sesi bozuk değil, cızırtı-bulanma yok. eğitim modeli olarak yeterince iyi.

  • vizdilva  (20.11.13 21:04:12)