KPSS Aranan Nitelikler ?

7283:Web tasarımı hakkında belge sahibi olmak

7263:En az iki yüksek düzeyli programlama bildiğini belgelemek

burada yazan niteliklere sahibim lakin bunları nasıl belgemem gerektiğin konusunda bir fikrim

acaba halk evlerinde ya da milli eğitimin açtığı kurslara mı katılmak gerekiyor

bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

google'ı kullanınca buldum :))

)M.E.B. Onaylı bir sertifika/belgeye sahip olmak ( Halk Eğitim Kurumlarında görülen eğitim sonucu verilen sertifikalar, özel kurs/dershanelerden tarafından verilen sertifikalar veya öğrenim hayatının herhangi bir döneminde ders saati, geçme notu ve dönem sayısı önemsiz olmak üzere ilgili alandan ders alındığını gösteren transkript, karne vb belgelere sahip olmak).

2)Yükseköğretim kurumlarınca verilen kurs ve eğitim programları sonucu alınan sertifika/belgeler.

koşullarından herhangi birini sağlayan adaylar bu kodların yer aldığı kadro ve pozisyonları tercih edebilirler.

7271 - Java ve J2EE bildiğini "belgelemek"

7273 - SQL veya PL/SQL bildiğini "belgelemek"

7275 - Unix bildiğini "belgelemek"

7277 - Linux bildiğini "belgelemek"

7283 - Web tasarımı konusunda "belge sahibi olmak"
  • kaiserr76  (12.11.13 10:27:34)
bildiğim kadarıyla almış olduğunuz dersler (transkript) yoluyla veya meb geçerliliği olan bir sertifika aracılığıyla belgeleyebiliyorsunuz.

  • strawberry first  (12.11.13 10:29:38)