Protein Tozu Önerisi ?

spora başlayalı 3 hafta oldu. biliyorum protein almam için erken bir süreç ama normal besinlerin yetersiz kaldığı düşüncesindeyim antreman vucudumu tüketiyor.

ilk 1 ay spordan son 1 ölçek kullanacağım

bana hacim kazandıracak bir protein tozu olması tercihim WEIDER Premium Whey var aklımda önerir misiniz saygılar

ekstradan creatin almalı mıyım

bsn syntha-6 kullanıyorum. tavsiye ederim.

  • i'm a dreamer  (11.11.13 20:09:13)
antrenman vücudunu tüketiyorsa protein tozu tükenmemesini sağlamaz :) 3 hafta iyi bir süre ayrıca.

eğer hacim kazanmak istiyorsan combat,syntha 6,myofusion tarzı kompleks proteinler kullanabilirsin. ama WEIDER şişirlimiş tamamen balon bir markadır siktiret...

kreatin için erken daha babacım dur daha 3 hafta olmuş

@arnold schwarzeneger'e kulak ver,bu duyuruda en tecrübeli ve bilgili adamdır bu konularda
  • GibsonRules  (11.11.13 20:17:33 ~ 20:36:35)
Günde 120 gram civarı protein alsan fazlasıyla yetecekken neden protein tozuna ihtiyacın olsun?

  • arnold schwarzeneger  (11.11.13 20:28:15)
probis ye

  • sadece devildare yaziyorum kabul etmiyor  (11.11.13 20:43:52)