[]

işleme konmayan istifa dilekçesi

eşimin 4 Kasım'da ilgili departmana ilettiği istifa dilekçesini hala işleme koymamışlar. 1 aylık ihbar süresi de başlamamış haliyle. dilekçenin üzerinde kapı gibi "4 kasım 2013" tarihi var. bu durumda eşim 4 aralık'ta işi bırakabilir bence, yanılıyor muyum? sıkıntı çıkartmaya uğraşıyorlar da, tedirgin olduk.
 
dilekçenin fotokoposini çekip birisi tarafından teslim alınmıştır imzası ve tarihi atıldı mı?
eğer yapılmadıysa ''bize böyle bi dilekçe vermediler'' deseniz ne ispatlıcaksınız?

  • neferkitty  (11.11.13 14:09:39) 
bugün arayıp sorduğunda, "daha işleme konmadı" dedikten sonra, başka bir gün "aa biz öyle bir dilekçe almadık" derlerse, zaten bence yarın çıksın o iş yerinden parasını da almadan :)


  • vercingetorix  (11.11.13 14:15:33) 
eşin bir an önce gitsin noter aracılığıyla istifa dilekçesini göndersin iş yerine. aksi halde gerçekten işyeri piçlik yapabilir.


  • sirkelimon  (12.11.13 09:53:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.