Kia Rio

merhabalar,

arabamı değiştirip daha küçük ve daha az yakan bi araba almayı düşünüyorum
bugün bayi bayi dolaştım ve kia rio'yu çok beğendim her anlamda aynı sınıftaki diğer arabalardan daha güzel ama sonuçta buda bir yatırım.
ben bu arabayı alıp 2-3 sene sonra satmak istesem bi ford renault gibi satabilirim, yani uzun lafın kısası kia rio'nun ikinci el pazarı nasıldır?alıcısı var mıdır?yoksa elimde mi kalır?

Merhaba. Bahsettiğiniz aracın kesinlikle bir megane bir focus ya da daha alt sınıftan clio, fiesta gibi piyasası yoktur. Elinizde kalmasa da zararınız büyük olur diyelim.

  • cunupkral  (11.11.13 01:42:25)
elinde kalma diye bir sey olmucak.kia yeni modelleriyle baya satmaya başladı.ve kaliteli.
1 ay değilde belkı 3 ay sürer ama yine satılır.tertemiz renoların fordların aylarca satılmadığını çok gördüm.

  • tadutadu  (11.11.13 01:53:28)