PSP ile Ogame'e girilebiliyor mu ?

Bir adet psp edinsem wireless ile internete bağlansam ogame'e sorunsuzca girip oynayabilir miyim ?

oynamadım, oynamış biri cevap atsa daha faydalı olur elbet, ancak;

-psp'de internet olayı biraz sakat. oldukça yavaş. çoğu sitede zorlanıyor. ilk aldığımda bir iki kurcalayıp bıraktım.
-normalde bile zorlanırken bir de oyun oynanması çok mümkün değil. ogame nasıldır bilmem ama grafikli falan bir şeyse ihtimal vermiyorum.
-bir de zaten yakınlarda wireless bulmak gerekecek oynamak için. bu da büyük ihtimalle ancak ev olur, onda da açın bilgisayarı onda oynayın.
-yeni alınan alette o kadar oyun varken net tabanlı oyun oynamak cinayet gibi. sinirlendim gece gece.

yardımcı olmuşumdur umarım.
  • tahsin sutcuoglu  (19.04.09 01:49:15 ~ 02:49:52)
ya imkansız böyle yavaş böyle aptalca bir internet olamaz. laf olsun diye koymuşar resmen. en son modelini kullanıyorum. hiç bi şekilde 3 dkdn önce sayfa açılmıyor.

  • jeanne hebuterne  (19.04.09 14:02:55)
sayın jeanne,
o kadar da kötü değil. sizinkinde problem olabilir. kullanmıyorum dedim de, ara sıra ekşi sözlüğe falan da giriyorum, idare ediyor açıkçası.

  • tahsin sutcuoglu  (19.04.09 17:05:01)
o game grafikli bir oyun değil ancak psp ile sadece facebooka girilebiliyor adam gibi. facebook psp için ozel uygulama yapıyor.

edit denedim. oynanabilir gibi değil
  • emcedeltate  (19.04.09 18:22:45 ~ 18:29:14)
custom firmware 5.00 M33 yuklersen ve high memory'li bir browser kullanirsan normal bilgisayarin kadar hizli gezinebilir, flash oyunlari vs. oynayabilirsin nette. ama sony'nin firmware'i ile olmaz o isler. terimler, terimler, fatih terimler...

  • kezzy homeros  (19.04.09 19:30:48)