efes pilsen nasıl reklam yapabilir?

şimdi malum adamlar binlerce yasak yüzünden yerlerinden bile kıpırdayamıyorlar. internet sitelerine bile girilmiyor. peki tüketicinin aklında kalmak ve yeni çıkaracakları ürünleri tanıtmak için neler yapabilirler. illa sistemde bir açık vardır. nasıl bir reklam kampanyası ve halkla ilişkiler stratejisi izleyebilirler?
Okuldaki final ödevim büyük ihtimalle bu olacak o yüzden benim için çok önemli!

Ben barda çalışırken sürekli promosyon ürünleri yolluyorlardı ve işte limonlu biradan ayda 500 tane sat sana prim var diye rekabet başlatıyorlar personel arasında. Limonlu birayı sata sata millet bunu öğreniyor doğal olarak ve amaçlarına ulaşıyorlar. Bunun dışında festivallerde vs boy gösteriyorlar

  • GibsonRules  (09.11.13 13:36:09)
youtube üzerinden istediklerini yaparlar. ayrıca viral reklam diye bir şey de var, filmlerde vs pek ala kullanılır.

amaaa, çay varken efes de kimmiş.
  • patr  (09.11.13 13:36:15)
festivallerde vs sponsor olamıyorlar alenen aynı zamanda bakkalda ya da barda alenen yine reklamını yapamıyor. örneğin ambleminin bulunduğu soğutucuyu bakkal içeri almak ve herkesin göremeyeceği bir yere koymak zorunda. tabii bunlar şu an uygulanmıyor ama başlarlar yakında. o yüzden daha farklı bi şeyler gerek hani legal olacak aynı zamanda da akılda kalacak

  • nuvomed  (09.11.13 13:39:31)
Yasak ilk başladığında gazetede reklamı vardı :) ad kullanmamışlar tam sayfa sadece tombik şişenin resmi altında biz söylemesek de siz bizi tanırsınız gibisinden birşey yazıyordu.

  • guitarissimo  (09.11.13 14:08:56)
o reklamın görseli.

www.medyafaresi.com
  • himmet dayi  (09.11.13 14:11:59 ~ 14:12:06)
millet çatır çutur debranding yapıyor. efes pilsen de bunu yapacak güce, heritage'a ve zekaya sahip. ama cesaret var mı bilemem.

  • kertenkelebek  (09.11.13 14:28:20)
Adanolu efes varya baskette Anadolu zaten holdingin adı efes de marka ayrıca adamlar Türkiyeden dünyaya bira satıyor. Bence artık Türkiyede kar etmeseler de olur. Bu arada satış stratejileri ile ilgili bir bilgi daha vereyim ekomini marketleri zincir EFES Anadolu grubunun bir girişimidir. Bayilik verme sistemiyle çalışır ve o bayiliği aldığında Bira anlamında Efese rakip satamazsın sadece ama mey rakı yabancı viskiler vodkalar satabilirsin. Sadece ve sadece Efes grubu bira satabilirsin. Bu tip bir yaklaşımla pazarda tekeller azalıp ekominiler çoğalırsa adamların teklam yapmasına da gerek kalmayacak. Alsana MARKETİNGGG

Buda açma şartlarında
Mağaza kiralandıktan sonra süreç nasıl işliyor ?
Mağaza bulunduktan sonra iskan kontrolü yapılmaktadır. Yapı kullanım belge bulunurluğu olması şartıyla mağaza kiralanır. Ekomini ekibi ve işleticinin mutabık kaldığı mağazanın mülk sahibi ve Efes bayi / distribütörü arasında kira kontratı yapılır. Akabinde Bayi / Dist. ve işletici arasında kira kontratı yapılır. İşletici çalışma ruhsatına ve TAPDK ruhsatına başvurur. Gerekli belgeler sağlandıktan sonra mağaza açılır.
  • nohut  (07.05.16 01:03:27 ~ 01:12:12)