Iyi mi yapıyorum kötü mü?

23 yaşında bir erkeğim ve şimdiye kadar 2 ilişkim oldu. ikisinde de kızlar açıldı bana. yani ben hiç bir çaba sarfetmedim...

ha tipimi de görseniz at hırsızından hallice. iki kız da bana gizemli olduğum için ilgilerini çektiğimi söyledi...tabii yakışıklı olduğumu da söylediler yalandan da olsa...

neyse böyle olunca ben benden hoşlanan kıza inanılmaz saygı duyuyorum "oha kız BENİ beğenmiş lan, beni beni, at hırsızını... iç güzelliğimi görmüş demek ki" diyorum kendi kendime ve ayıp olmasın diye kızla çıkmaya başlıyorum her seferinde. sonra böyle olunca da çabuk soğuyorum ilişkiden.

ben böyle davranarak iyi mi yapıyorum kötü mü?

aseksüel olduğumu düşünmüyorum çünkü hoşlandığım kızlar oldu ama korkudan hiç açılmadım. ve baya porno morno seyreden de bi adamım aslında...

  • yarey  (08.11.13 19:25:17)
Abi git bi sac sakal trasi falan ol. Niye tipin kotu olsun amk.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (08.11.13 19:28:51)
kendine saygın yok. bunu düzeltmekle başla.

  • zgrydn  (08.11.13 19:34:04)
bu soruyu kendine sor, iyi yaptigindan emin olana kadar iyi yapmiyorsundur, kendinden fazla eminsen de iyi yapmiyorsundur. burada celiskili gibi gorunen bir durum var :) ama eger demek istedigimi anlarsan mutlu olmanin yolu da burada.

oncelikle tip onemli fakat en onemli sey degil,
ikincisi insan kendini sevmeli.
degismen gerektigini dusunuyorsan da degisebilirsin; yasin genc yolun uzun.
ego'nu anlayip, onu da asmalisin(eckhart tolle oneririm).
ve kendin icin yasa bizim ne dusundugumuz senin duygu durumunu belirlememeli.
  • idexo  (08.11.13 19:48:50)
bende 21'im benim hiç olmadı. benle ilgilenen 4-5 kız oldu ama bende baş başa kalma korkusundan falan yapamadım. sonuç olarak bende biraz benziyorum diyebilirim sana. şunu söyleyebilirim ki kendine saygı duymadıkça bu işler yaş. önce psikolojik olarak kend,ne güven duyucan. söylemesi kolay tabii de, işte..

  • fransızkalanadam  (08.11.13 20:58:04)
yok yok umut vermek iyi değil.kız da sallamasa önemli değil de ya çok severse seni.öyle iyi değil

  • demirr  (09.11.13 00:11:59)
Sizde at hırsızı cazibesi var demek ki. Geliştirin ve yararlanın.

  • compadrito  (09.11.13 01:22:27)