Kadıköy - Moda civarında kahvaltı mekanı

Sevgili duyuristler,

Cumartesi sabahı iki hatun Kadıköy Moda tarafında güzzeel bir kahvaltı yapmak istiyoruz. İstiyoruz ki, çayın su gibi aktığı, yumurtaların göz göz olduğu bir cumartesi sabahı yaşayalım. Nereyi önerirsiniz?

Dankeşön

1- iskele : ibbnin açık büfe kahvaltısı, sınırsız çay 30 lira civarı
2- moda van kahvaltı : çaylar 2.bardaktan sorra paralı, ama demlik alabiliyorsunuz. kalabalık oluyor ve sıra beklemeniz gerekiyor, lezzet fena değil.

eyyorlamam bu kadar.
  • gochebe  (08.11.13 10:32:21)
birazdan biri gelip süt yumurta reçel diyecek, oraya gitmeyin.
abartıldığının çeyreği kadar iyi olsa burdan çıkmazdım.

  • hope ender  (08.11.13 10:32:26)
Dodo olabilir, Muaf olabilir, içeri tarafa karar verirseniz kesinlikle Thales'in kahvaltısını tavsiye ediyorum. Bir de menemen söylüyorsunuz serpme kahvaltının yanına, süper oluyor. Mychef de göz doyurur ama Thales daha iyi Bahariye tarafında.
Moda Eyfel pastanesinden bir sürü şey alıp çay bahçesinde de yapabilirsiniz tabii.

  • whoosie  (08.11.13 10:32:36)
sahilde taa asagida belediyenin bir yeri var iskele gibi.

ya da kemal ustanin ilerisinde sira sira mekanlar var.
  • idexo  (08.11.13 10:35:05)
çay bahçesi işine girmeyin, pişman olursunuz, sürekli size çay dayatılır ve ödeyeceğiniz çay parası en kral kahvaltıyı geçer.

  • gochebe  (08.11.13 10:38:11)
Yok canım, Moda çay bahçesi boktan bir yer ama çay dayatılması gibi bir durum yok, çaycı arada tepsiyle geçiyor, istemiyorsan almıyorsun.

  • whoosie  (08.11.13 10:41:28)
çok net dodo

  • jimjim  (08.11.13 11:09:54)
dışarı çıkcam şimdi, burda milletin sürekli çay içtiği acayip yerler var. kahvaltı mahvaltı da varsa dönünce yazarım.

edit: yok, buralara gelmeyin.
  • der meister  (08.11.13 11:16:11 ~ 12:48:19)
offf offf, van kahvaltısı. süper ötesi. moda'da. tek geçerim.

  • dessy  (08.11.13 11:34:47)
DODO!

  • awareim  (08.11.13 11:41:55)
Moda Van kahvalti agir overrated, yarim saat sira beklersiniz en az. Garsonlarin yuzsuzlugu de cabasi, sanki biz onlari memnun etmek zorundaymisiz gibi..

Moda cay bahcesine de SAKIN gitmeyin.. 5 dakikada bir cay diye darlayan garsonlari, habire mendil vs satmak isteyen cocuklar vs. Sinir olursunuz sabah sabah.. Yumurta falan da yok zaten orada yanlis hatiralmiyorsam. ..

Her yeri kotuluyorsun sen de nereye gidelim o zaman derseniz:

1) istisna tatlar (2-3 ay once acildi, pek bileni edeni yok daha. Calisanlar 10 numara ve cok ilgililer ki zaten ufak dukkan. Gecenlerde yedigim beyaz peynirli omletin tadina damagimda hala )
2)Guverte (Menemen yapmayi pek beceremiyorlar, onun disinda gayet iyiler. Calisanlar da sizi memnun etmek icin elinde geleni yaparlar)
3) Happy Moons ( Yukaridakilere gore az bucuk daha pahali ve kalabaliktir. Ama 2 hatun yer bulursunuz her turlu..Menuleri biraz oksuz doyurandir yalniz ona gore.. Basarililar epey, hic kotu bir sey yemedim simdiye kadar orada)

derim.
  • machine head  (08.11.13 14:13:36 ~ 14:20:21)
benim yabancı arkadaşlarımın da favorisi Moda Van Kahvaltısı. Dediğiniz hiçbir problemle karşılaşmadım ben bugüne kadar. Belk size öyle denk gelmiştir.

  • dessy  (11.11.13 08:00:16)
2016 yılında google'da rastladım sana soru.

dodo demişler, dodo'ya 2015'in 2. yarısından beri gitmiyoruz. eski tadını bulamıyoruz. küflenmiş peynir gibi şeylerle karşılaştık.

hep giderdik. üzülerek bildiririm. google'dan tesadüfen yolu buraya düşeceklere haber veriririm.
  • andy kaufman 2  (28.02.16 10:11:59 ~ 10:20:03)