kendimden ettiğim nefret

niye böyle oluyor? bir türlü kendimle barışamadım, bildiğin nefret ediyorum kendimden. insan içine çıkmak istemiyorum hatta bazen, "daha ben kendimden nefret ederken başkalarını neden kendimle muhattap etmeye mecbur edeyim ki?" diye saçmalıklar düşünüyorum.

ben ergenlik yıllarıma geri mi dönüyorum aziz duyuru halkı?

not: nefretin nedeni yok. nedensiz. kesin doya doya yaşayamadığım ergenlik yıllarımın acısı çıkıyor, al işte.

benim de durumum sık sık böyle oluyor.. yapacak bir şey..

ben hala insanlar nasıl kendilerini sevebiliyorlar onu anlamıyorum..

yaptığın tüm saçmalıkları birebir görüyorsun hatırlıyorsun buna rağmen seviyorsun, saçma valla..
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (07.11.13 23:18:53)
kendini sev,hatalar yapmış olabilirsin,bu insanlığın gereği.herkes hata yapar,kendini affet ve barış.

  • rock n roll  (07.11.13 23:22:15)
Oooo.. ağır ergenlik.
Koy ver gitsin. Kimse mükemmel değil. Sosyalleş, insan içine çık, kendinden nefret etme. İyi birisindir eminim.

  • matilda  (07.11.13 23:22:16)
ben yaptıysam doğrudur, bi bildiğim vardır elbet demesini öğrenmelisin. Kendine hayran ol yahu :)

  • megalomaniac  (07.11.13 23:23:12)
ne kadar bencil ve aşağılık bir varlık olduğunu ne kadar küçülebileceğini ne kadar zavallılaşabileceğini görüp de kendinden nefret ediyorsan bu kötü bir şey değil. kimin ne düşündüğü neden umrunda hem?

  • Troll  (07.11.13 23:29:49)
Dinamik psikoterapi görme zamanınız gelmiş.

  • compadrito  (08.11.13 06:57:50)
Ergenliğinde yapamadığın şeyleri yapmaya başla o zaman.

  • arnold schwarzeneger  (08.11.13 07:56:28)