ne yapmalı

bi akıl danışıyım dedim duyuruya. saat 8civarı evden çıktım minibüse bindim kız arkadaşımla buluşmaya gidiyorum hırka kamera çantası falan var yanıma bir kadın oturdu 35yaşlarında sonra minibüsten indim kahve içmeye oturduk kızla biryere kamera çantasının yanındaki fileli bölüme kartını koymuş bu kadın kız arkadaşım farketti mimarla ne işin var falan dedi bişeyler uydurdum o arada, üzerinde resmi falan var işte mimar ... diye yazıyo amacı nedir abi böyle insanların terbiyesizliği geçtim ne hakla benim çantama o kartı koymuş yarın arayıp sert bir şekilde uyarsammı yoksa savcılığa falan versem bişey çıkarmı

bence hiç arama sorma sana ulaşması için yol göstermiş olursun.

  • megalomaniac  (07.11.13 23:11:00)
polise ver böbrek avı filandır sevaba girmiş olursun.

  • hystarie  (07.11.13 23:11:14)
ilginin rehavetiyle şımarmayınız. masum bi hareketmiş, kadın ne bilsin sevgilinin kıskançlığına yalanla karşılık vereceğini.

  • sttc  (07.11.13 23:11:36 ~ 23:12:03)
göt arşa ulaşmış. asıl bu ne tavır lan. kadın şansını denemiş.

  • kislar gecmez beresiz  (07.11.13 23:16:37)
kadın güzel miydi?

  • elorelia  (07.11.13 23:16:38)
Vay arkadas kivanc tatlitug eksiduyuruda herhalde.

  • ikametsiz  (07.11.13 23:17:21)
saçma bence at kartı gitsin. çok mu önemli sanki. aramak istiyorsan o başka.

  • matilda  (07.11.13 23:23:40)
savcılığa vermen çok saçma olur, hatta komik olur. belli ki kadın beğenmiş, şansını denemiş. aramazsan yeterli olur . abartmaya gerek yok.

  • april12th  (07.11.13 23:33:38)
yanında oturan kadın bendim. ben yere düştüğünü sanmıştım bulamadım. sanırım kartlarımı düzenlerken bir tanesi yanlışlıkla düşüp fileye girmiş. hakkımda bu kadar olumsuz şey düşünebilmene çok şaşırdım açıkçası. aramazsan, o kartı atarsan sevinirim.

  • hepiniz oleceksiniz  (07.11.13 23:46:07)
Hayır savcılığa versen hangi sebeple vereceksin? Sadece kartını çantana bıraktığı için mi? Bu durumda savcılığa gidersen bizzat olmasa da dolaylı olarak alay konusu olursun.

  • clones  (07.11.13 23:48:25)
biz kadınlar allahın günü bu kart koymanın farklı varyasyonlarını yaşıyoruz ama savcılığa gitmiyoruz. sanki tecavüze uğramışsın gibi savcılığa gidersen ciddi dalga konusu olursun.

  • derz dolgusu  (08.11.13 00:24:01)
ben olsam tokmaklarım azmış olabilir ilacını ver gitsin :)

  • tv_ye_konan_sinek  (08.11.13 00:48:55)
o kadın sevgilinin sana kurduğu bir tuzaktı, aferin testi geçtin.

  • orpheus  (08.11.13 03:29:09)
selam. ben geleceği görebiliyorum. o kadın 2 sene sonra hayatınızı kurtaracak. kartı buzdolabına as.

  • ermanen  (08.11.13 04:03:05)