Ev döşeme

Arkadaşlar selamlar,
Bugün itibariyle yeni bir ev tuttum ve onu minimal bir tarzda döşemek istiyorum. Şehir Ankara. Bu işi ucuz yollu yapmak için fikirlere ihtiyacım var. Buna ek olarak sizce nasıl döşemeliyim? Neler olmalı?
Fikir edinmeniz için ev linkte.

www.sahibinden.com

Fikirlerinize gerçekten çok ihtiyacım var.

Teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

ben de bir dönem aynı model 1+1 evde yaşadığım için tecrübeyle sabit bazı öneriler sunabilirim. Salona en çok yakışan köşe takımı oluyor. hem çok kullanışlı. hem de ferah ve geniş bir görüntü elde edersin. mutfak ve salon ayrımının olduğu kısma masa ve salyeler koyabilirsin. onun dışında küçük bir tv ünitesi veya tv sehpası. ortaya da büyük olmayan bir halı. yatak odasına da bir yatak ve duvardan duvara derin ve büyük bir dolap. Bu kadarı asgari ve gayet yeterli. bundan sonrası artık detay. duvara tablolarla belki aynayla köşeye ayaklı bir lambayla zenginleştirebilirsin.

  • yahepyahic  (07.11.13 12:58:55)
Allahın adını verdim ikea dan bişey alma müdür.

www.modesmobilya.org

bak bu tür şeyler bakabilirsin. İstediğin gibi minimal bi tarz yakalamaya birebir. Bi iki tablo, bir televizyon masası, bir de yemek için masa koy oldu sana minimal modern bi ev.

edit: bu arada www.tasdesenliduvarkagitlari.com

şuraya da bir göz gezdir. ucuz bi şeyler kısarsan güzel olur.
  • sforza  (07.11.13 13:16:47 ~ 13:19:15)
  • zuhican  (07.11.13 13:17:31)
Eger ucuza getirmek istiyorsaniz dekorasyon dergilerini karistirip, kendiniz bir seyler cizip iyi bir marangoz ve mobilyaciya yaptırabilirsiniz. Hem istediginiz gibi olur hem de ucuza gelir.

  • fraise  (07.11.13 13:19:24)
ışığı iyi kullanın sarı ışığı sık ve ufak olarak dagıtın özellikle salona.tablo üstü olur abajur olur görüntüyü çok değiştiriyor.

  • patates baskı  (07.11.13 15:01:03)