parfum

kullandıgınız, begendıgınız parfumler nelerdir?

bay bayan diye yazarsanız yanına..

Sexy man 212 isminden de anlaşıldığı üzere bay

  • hohoho  (06.11.13 00:19:28)
erkek:
dolce gabana sicily temiz kokar çok huzurludur
davidoffun halter şeklinde olan pardümü üşendim bulamadım adını
jean paul gaultier in beyaz şişesi biraz farklı bir kokudur ama dikkat çeker ve afrodizyaktır
van cleef n arpels klasik bi kokudur klastır günlük kullanılmaz
vakko "
jaguar classic "
dolce gabana one spor klasik giyindigin bi gecede dikkat çekersin
laura biogiotti rome ama türkiyede bulamıyorum. bulursan bana da al
azzaro agır bir kokudur klasik giyimle kullanırım ben
issey miyake var ama çok tercih edilmiyor artık oda spor giyimle hoş gider

kadın: calvin klein obsession bu koku aşırı seksidir duyarsam oraya doğru gidiyor beyin
ellie saab buda aşkın kokusudur

şimdilik aklıma gelenler bunlar
  • mgser  (06.11.13 00:49:14)
Bvlgari omnia green jade;yillarca kullandim baska parfum almaya gitsem de elimde onun sisesiyle dondum maalesef artik uretilmeyecekmis.Simdi bvlgari omnia coral var o da cok hafif,guzel bir parfum;yazin kullanilmasi daha uygun gibi.Gecenlerde cacharel noa'yi denedim,cok begendim yeni parfumum o olacak gibi.Bu saydiklarim kadin parfumleri.

Erkekler icinse diesel fuel for life bana fazlasiyla cekici gelmekte (kullanan kisiyle dogru orantili da olabilir bu durum).Calvin klein one'i da begenirim.
  • fraise  (06.11.13 01:03:17)
ERkek:bulqry-aqua
kadın:hugo boss-deep red.

2 parfümde uçurur.
  • jamswety  (06.11.13 01:33:32)
erkek:
davidoff adventure
jil sander sun
ck one

kadın:
ck eternity
issey miyake l'eau d'issey
  • kyha  (06.11.13 02:07:37)
erkek
soğukta:
sculpture, ck euphoria intense

sıcakta:
bvlgari aqva, clinique happy
  • reverse engineer  (06.11.13 02:13:38 ~ 02:14:03)
Sıcak havalarda; Dolce Gabbana - light blue
Soğuk havalarcda; Calvin Klein - Obsession Night
Dört mevsim; Body Shop - Activist

(E)
  • Unorthodox  (06.11.13 02:53:32)