Bu başağrısı sinüzitten mi?

Sevgili dostlar. Öncelikle şunu belirteyim ki dün hastanedeydim, genel cerrahide. Yarına da kulak burun boğazdan randevu aldım. Yani herhalükarda işi doktorla çözeceğim ama gene de sormak istiyorum kafamın içinde tepişen filler rahat vermez iken.

Haftasonu başlayan kırgınlık, yerini korkunç bir başağrısına, üşümeye, göz yanmasına ve ateşe bıraktı. Sinüzit diye tanıdık bir genel cerraha gittim. Kan tahlilinde 19,6 çıkan CRP (referansı 0-5) dışında anormal bişey yoktu. Ciğerlerde hırıltı, burunda akıntı da yok. Doktor ablamız kırgınlık dedi, CRT'yi öldürecek iğneden yapıp 3 tane de verip eve yolladı.

1,5 gün geçti, başağrısı hala aynı. Arada terliyorum. Üşüme nöbetleri geçti. Yarın KBB'ye gidicem. Korktuğum şey bu başağrısının 15 yıldır alıştığım sinüzitten farklı bir şeyden kaynanlanması. Alnımda iltihap birikmiştir diycem ama burunda akıntı yok. Bu nasıl iş?

Bende de dün başladı Grip bence. Al bir nurofen bol bol sıvı meyve tüket geçer

  • karabela  (05.11.13 17:16:22)
en son sinüzit olduğumda gözlerimi çevirdiğim an başım ağrıyordu, ön taraflar gitmişti, o dereceydi, belki burdan ayırt edebilirsiniz, tabi bi de kusma, ateş, titreme, mide bulantısı falan vardı, pek sinüzit gibi durmuyor.

  • achtundsiebzug  (05.11.13 17:29:51)