Kamil Koç - Bilet vs

Benim adıma Kamil Koç'tan bilet almış birisi var diyelim. Bilet benim bulunduğum şehirden değil, başka bir şehirden kesiliyor ve benim elime hiç ulaşmıyor.

Bu durumda seyahat günü geldiğinde, direkt gidip, otobüse binip, koltuğuma otursam bir problem olur mu? Bana bilet sorarlar mı, bilet gösteremediğim için sorun çıkar mı, onların benim adıma soyadıma alınmış bir bileti kendi sistemlerinden görebilme durumları var mı?

Teşekkürler.

sıkıntı olmaz. ama içinin rahat olmasını istersen binmeden önce kamil koç bürosuna durumu izah edebilirsin

  • dinsiz adam  (04.11.13 15:23:39)
olmaz.

  • doxanikee  (04.11.13 15:23:45)
seyahatlerimi kamil koçla yaparım ve o kadar çok binmeme karşın 1 kez bile bileti göstermemi istemediler.zaten onların elinde liste var,"pandispanya nerede ineceksiniz?" diye gelip soruyorlar sadece.

  • MtKrt  (04.11.13 15:29:40)
%99 bir şey olmaz , %100 ihtimal için de muavine otobüse binmeden aceleyle çıktım , bileti evde unuttum bilginiz olsun , ismim de pandispanya dersin.

çıkabilecek tek sorun da şu ; aynı koltuğu 2 yolcuya sattılarsa sende bilet olmadığı için seni koltuğundan kaldırırlar , otobüste yer varsa parasını öder bilet alırsın , yer yoksa otobüsten de indirirler. firmanın hatası sana patlamış olur.
  • montauq  (04.11.13 15:49:49)
Hicbirsey olmaz. Sormuyorlar hic.

  • halitkin  (04.11.13 15:50:07)