burak aksak şeyde oynuyo mu

arkadaşlar öncelikle aşk olsun. adamın tipine aşina değildim, yerli dizi zaten izlemem. yeni nesil yazarlara, oyunculara uzak kalayım derken arada bu adamı kaçırmışım ve haber vermemişsiniz? ay tam benim sevdiğim gibi hafif toplu şeker yüzlü oha nasıl söylemezsiniz?!

evet eş dost ortamında zorla izletilen ben de özledim dizisinde kendisini çok beğendim. diziyi kendisi için izlemeyi düşünüyorum. leyla ile mecnun'da da oynuyo mu? var mıydı rolü? yani o kadar takip etmiyorum ki. leyla ile mecnun'a çok sıcak bakmasam da kendisi görünüyorsa üşenmeyip ona da başlamayı düşünüyorum.

ya bi kişi de çıkıp söylemez mi? hayır bilsem şimdiye.. neyse.

edit: dur bitmedi. allahsız arkadaşlar bilsem şimdiye kadar yok zirveymiş yok konsermiş gidip tanışmaz mıydım arkadaşlar allahsız mısınız siz!!

zirvelere geliyorsa ben de gelirim. cidden acayip tatlı bir şey kedi canını.
onun dışında leyla ile mecnun'a yeni başladım. ilk bölümlerinde yok valla sonları bilemem.

  • nuvomed  (03.11.13 23:14:01)
Leyla ile Mecnun'un senaristiydi.

  • kakao  (03.11.13 23:17:19)
Leyla ile Mecnun'da hiç gözükmedi. Sevimli adam gerçekten, severiz abimizi.

  • aguilas negras  (03.11.13 23:41:17)
ramazan güzeldir dizisinde mecnun rolünde izleyebilirsin.

  • sutlu nescafe  (04.11.13 00:00:01)
Ben kendisini sadi celil cengiz in kısa filmlerinde keşfetmiştim.. Tanıdıklarıma da öneririm aslında ama tanımadığım birisin demek ki :) Kısa filmlere bakabilirsin gayet iyilerdir..

Benim sık kullanılanlarda ekli olanlar bunlar:
Adres Soran adam: www.youtube.com
Napsak napsak: www.youtube.com
  • mutekebbir  (04.11.13 11:02:45)