Bağdat Caddesi Civarları Yer Tavsiyesi

Ollayımız şu, iki İngiliz geliyor; üç gün kalacaklar Kazasker'de.

Taksim tarafına yönlendireceğim mutlaka tabi; ama belki bir iki akşam Anadolu yakasında yemek yemek gerekebilir

Tabi buna göre gidilecek yer düşünmemiz gerekiyor.

Bütçelerini bilmiyorum; çok çok açılmamak gerekir o nedenle (çoktan kastım nusret seviyesi falan, referans olsun)

Bostancı - Fenerbahçe arasında (Kozyatağı da dahil olabili) verebildiğiniz tüm tavsiyeleri verebilir misiniz bana?

Örneğin kebap için nereye gidilir, balık için nereye gitmeliyiz; başka yedirmemizde fayda olabilecek neler var; falan gibi

Olabildiğince yorum yazmaktan çekinmeyin, şu anda hiçbir fikrim yok ve birkaç saate gelecekler ahah

Danke şön

bağdat caddesi kolcuoğlu... yesinler içsinler efendice gelecek hesabı öderken de sıkıntı yaşamazlar. muazzez ersoy olanına çok gittim buraya hiç gitmedim. ama aynıysa servis, memnun kalırlar.

  • natalya tommiks texas julyet  (03.11.13 16:35:23)
Cundalı Balık Restaurant / Küçükyalı Sahil.
Sürekli gidiyorum, hep memnunum.

  • bugraa  (03.11.13 19:19:33)