New York' da 2 hafta 2 kişi tatil masrafı

içki masrafı olmadığı düşünülürse ortalama bir otel gezinme ve yemek masrafları ne kadara patlar tecrübe eden var mı?

3000$

  • bigl0rd  (02.11.13 11:15:13)
nöyork pahalı bi şehir, en büyük masraf kalemini otel olusturacaktır. kıcı kırık bi hostele sırf 5.caddeye yakın diye 70 dolar vermiştim :(

öncesinden rezervasyon yaptırırsanız baya kar edersiniz.
  • prisoner  (02.11.13 12:00:30)
hocam otel masrafini minimuma indirirseniz eger 3000'den asagi cekebilirsiniz. paraniz yemege gidecek en fazla.
havaalanina iner inmez 2 haftalik metro karti alin. fisini de almayi ihmal etmeyin.
3 gun icerisinde gezilmesi gereken yerleri gezdiren turlar var. 100 dolar kadar oduyorsun ve seni empire state'e liberty'ye falan goturuyor. daha hesapli oluyor. kalan gunleri de kendiniz gezebilirsiniz.
  • lorenzen  (02.11.13 12:04:30)
içinde alışveriş olmadan otel dahil 4000 diorum.

ben ıkı kişi cok ygun bir otelde kalarak alışveriş ile beraber bir haftalık tatili 7000 dolara mal ettim ancak elekronik yok içinde.
  • cairo  (02.11.13 12:19:58)