Üniversteyi bıraksam mı ? Gelecek planı

Spor okuluna hazırlanıyordum sakatlandım sınavlara giremedim ve spor okuluna girememiş oldum.
Kazanamazsam 2 yıllık geçiş yaparım dedim ve 2 yılık marmarada başladım.
2 yıllıgı bitirmek emek istiyor verdigin emegin karşılıgında hak ettigini almıyorsun bunu gördüm , dgs ile 4 yıllıga geç derseniz dgs'ye vereceğim emek ile spor okulu kazanırım zaten.
İstemedigim bölüm olduğu için okula ayaklarım geri geri gidiyor.
Tek istedigim spor okulu okumak. Sakatlıgım çok ağır değil tamamen geçmedi vaktinde geçeceğini düşünüyorum geçmez ise yetenek sınavına girmeden sadece ygs ile de alan spor okulları mevcut.
Şuan çok mutsuzum okumak istemiyorum , okulu bırakıp spor okuluna sınavla veya yetenek ile hazırlanmayı düşünüyorum.
Okuduğum bölüm elektronik haberleşme.

Ne diyorsunuz?akıl fikir verirseniz sevinirim...

şu an okuduğun bölüm de çok önemli. işletme, muhasebe, büro yönetimi, bilgisayar prog. tarzı bir bölüm okuyorsan hayallerinin peşinden git derim.

sakatlık durumunu adam gibi bir doktora göstermen de gerekli bence.
  • evde black smoke besleyen adam  (01.11.13 23:04:24)
bence çok geç olmadan bırak ve hayalinin peşinden koş. ben sevmediğim bir bölüm için 5 yıl harcadım ve inan gözünde büyüdükçe büyüyor. keşke 2. sınıfta bıraksaydım diyorum şimdi.

  • falafila  (01.11.13 23:12:39)