Miranda Kerr- Justin Bieber, nasıl yani?

ehöm öncelikle belirteyim, tabi ki bize ne kime ne herkesin kendi bileceği iş.
Sadece okuyunca (elim boş gazete okuyorum, magazine kadar, evet) ben "nasıl yani" diyebildim. Justinle-Mirandayı yanyana koyamadım ya la.
Siz ne düşündünüz? sırf merak.

bu insanlarin tek esli olabilecegine inaniyor musunuz gercekten? herkesin tuttugunu optugu bir alemde her sey normal.

  • Sarix  (01.11.13 13:56:38)
Senin benim gibi gundiye mi bakacak miranda :) justin veledi de trilyonluk sonuçta.

  • redeath  (01.11.13 13:58:35)
@redeath, ehem Miranda bana da bakarsa artık hımm. aslında.. ilik gibi hatun ne de olsa. nasılsa erkeklerden bi fayda gördüğümüz yok :) Parası için Justinle mi olunur yav?
@sarix, tek eşli olmamaları değil konu başka biri olsa zaten hiç bişey düşünmem he der gererim. Konu Justin -en azından bana- karikatür gibi filan geliyor. 14-15 yaşında ergen kızlar etkileniyor tamam da Miranda gibi bir kadını etkilemiş ya da her neyse işte aralarındaki, çok ilginç. bence tabi o yüzden merak ettim ya.

  • niye ama  (01.11.13 14:03:40)
Bana bir sopa verin Miranda'yı yerinden oynatayım.
İddia ediyorum beş dakika bizi aynı masada bırakın, beş dakika sonra ikna etmiş olurum benimle çıkmaya.
Hatta arttırıyorum, başka bir yabancı ünlü kadın ile de aynı fırsatı verirseniz onu da ikna ederim. Gerçi terk etmek zorunda kalırım hiç ilişki yaşayasım yok ama sırf @redeath'ın hatrı kırılmasın. @redeath düşünce sistemini değiştirelim senin. :)
  • kalemdefter  (01.11.13 14:04:11)
Şunu düşündüm.

"BU DÜNYANIN ADALETİNİ ANASINI AVRADINI SİKİP MUTLULUKLAR DİLEYEM E Mİ AMINA KOYİM!"

Özür dilerim, küfürlü oldu.
  • faith no more  (01.11.13 14:07:11)
"Atom fiziğine de profesörlüğe de lanet olsun!"

  • fortisvita  (01.11.13 14:07:51 ~ 14:09:08)
Birde bunlar hep reklam kokan hareketler :)

@kalemdefter hangi ünlüyle sevgili oldun cevap belli :) çünkü hepimiz fakiriz..
  • redeath  (01.11.13 14:29:38 ~ 14:30:42)
o değilde ben bu kadını çok severdim zevksizliği midemi bulandırdı.

  • yue  (01.11.13 14:32:18)
Daha abeslerini de gördük.

  • eyyor  (01.11.13 15:02:08)
hiç inanmadım

  • kirazıseviyorum  (01.11.13 15:13:28)
yalan haber. oğluna bieber fever demeyi öğretmişmiş ahsahahhah

  • april12th  (01.11.13 18:15:04)
ya her manken gibi beş para etmez bir orospu işte ne sanıyorsunuz. 2000-3000 liran varsa çok ünlü mankenleri sikebilirsin bile bir gece.

  • baldur  (02.11.13 08:50:47)
@redeath yeni gördüm yazdığını, isim verirsem reklama girer. :)

  • kalemdefter  (02.11.13 17:05:21)