NFS Underground 2 vs Most Wanted (orj.) ?

Grid yükledim. 4-5 sene önce oynadığım gibi oynayamadım bir türlü. hassasiyet ayarı neyin hiç olmadı. yarışı bile bitiremedim olm.
Underground 2 yükleyeyim dedim. ilk Most Wanted'ı mı yüklesem?

grid genelde kasar. makina taş gibi olsun yine de bi eksik bulur, kasar.

ayarları düşür. hatta ayarları ellemeden sadece v-sync i ve anti aliasing i kapat. olmadı çözünürlüğü düşür. oyundan zevk almaya başlarsın akıcı olduğunda.
  • m hzen  (31.10.13 22:31:24)
grid'i bana çok övenler oldu ancak kasmadığı halde oyundan pek bir zevk alamadım. önce underground 2 sonra most wanted derim. zira most wanted'den sonra underground 2 pek sarmaz. burada bahsettiğim nfsmw 2005'teki sürüm, yeni çıkan değil. yeni çıkanı diyorsan pek bir boka benzemiyor, hiç yüklemesende olur.

  • karisik hisli adam  (31.10.13 22:33:10)
orj dediğin ilk most wanted heralde. ikisinden birini diyorsan most wanted tabi ki. bence ne iyi nfs'lerden biriydi. tuning'li nfs'lerin en iyisi. ilk önce diyosan underground 2 yi yükle çünkü karisik hisli adam'in dedigi gibi mw'den sonra o sarmaz.

  • xenophobe  (31.10.13 22:35:10)
kasma yok, ayarlar düşük çalıştırıyor. araba tek dokunuşla sağa ya da sol duvara giriyor yahut hiç dönmüyor.
yoksa çok efsane oyun. sevmiştim.

nfs u2 bitmişti de MW az oynamıştım.
  • unalub  (31.10.13 22:36:53 ~ 22:39:48)
underground 2 yükle bence gameranger üzerinden online oyna

  • mosquera  (31.10.13 23:17:45)
mw oynamadıysan sakın sahneleri atlama. o canlandırma kısımları varya, onların tamamını izle.

  • karisik hisli adam  (31.10.13 23:39:17)