İşte Üniversiteli 20 lira aidat kesmişler

Şimdi ekstreyi kontrol ederken yeni farkettim. Arada 20 lira geçirmişler.

Bu konuyla ilgili açılmış olan duyurulara baktım. Sanırım alabilen olmamış. Yeni düzenleme falan geldi diyorlar.

Alabilen oldu mu son zamanlarda?

geçen ay aldım daha yeni.
mail attım siteden öğrencilik boyunca para almıcaz dediniz şimdi bu ne diye, 1 hafta sonra cevap geldi işte onlar masraf cart curt diye, ama sonraki ayın ekstresinde +20tl olarak gözüküyor. geçen sene de böyle olmuştu

  • jedilance  (31.10.13 02:24:08)
ben bizimkilerin kart aidatını almıştım böyle. tüketici hakem heyetine dilekçe yaz iade etmezlerse. öyle çok karışık bi dilekçeye gerek yok aynen burada yazdığın gibi, biraz daha detaylı olayı anlatıcaksın.

  • jangbogo  (31.10.13 03:01:22)
Kredi kartı mevzusunu bilmiyorum da, benim bankamatik hesabımdan 48 lira hesap işletim ücreti tarzı bir şey kesmişlerdi. Cebimde öğrenci belgem ile gittim, "bu kart öğrenci kartı, neyi nerden kesiyorsunuz hocam?" dedim. 2 saat içerisinde geri yatırdılar. Ama kredi kartında da işler böyle yürür mü bilemiyorum.

  • 2pacalypse now  (31.10.13 03:39:01)
Telefonla aradım hani almayacaktınız dedim hemen iade ettiler. ne dilekçe ne başka bir şeyle uğraşmadım.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (31.10.13 08:56:15)
tüketici heyetine gittim . dilekçe yazdım ve diğer ay geri aytmıştı benimki de .

  • goldberg  (02.11.13 14:05:54)