bilgisayarın dvd okuması

nişan fotoğraflarımın bulunduğu dvdyi bilgisayar okumuyor. şu kadar dolu bu kadar boş diyor yani içinde veriler var ama klasörü açınca boş görünüyor. ayrıca da fotoğrafçıyla takıştık ödeme konusunda, o dvdleri tekrardan isteyemem.

noolur yardım edin yav çok çaresiz kaldım. başka fotoğraf filan olsa takmıcam da nişan olunca çok moralim bozuldu.

valla sürücüler bozulmaya böyle başlıyo dvdnin kendisinde bi sorun olmayabilir

  • yazmamaya yemin eden adam  (31.10.13 01:01:12)
bilgisayar da yeni daha 4-5 aylık. ayrıca başka dvdleri okuyor...

  • physcos physcos  (31.10.13 01:04:40)
yazan "kapatmayı" unutmuş olabilir, dvd/cd yazdıktan sonra onu kapatmak gerek.

  • kyha  (31.10.13 01:09:26)
windows.microsoft.com

To close a disc session manually

Open Computer by clicking the Start button Picture of the Start button, and then clicking Computer.

In Windows Explorer, click the disc burner drive, and then click Close session on the toolbar.

The session will be closed, so the disc can be used in other computers.
  • kyha  (31.10.13 01:10:00 ~ 01:11:02)
başka bir bilgisayarda deneme şansınız var mı? Bazen yüksek hızla yazılan dvdleri bazı sürücüler okuyamayabiliyor.

  • rodriguez2  (31.10.13 01:16:36)
muhtemelen adam diski kapatmamış. peki ben kapatabilir miyim kendi bilgisayarımda?

  • physcos physcos  (31.10.13 01:55:04)
yazıldığı yazıcı ile kapatılsa daha iyi olur sanki o imkan varsa.

  • kyha  (31.10.13 02:02:07)
işte o imkan yok maalesef. noldu şimdi gitti mi bütün fotoğraflarım? :((

  • physcos physcos  (31.10.13 02:09:29 ~ 02:10:48)
poweriso diye bir program kullanarak hallettim. artık uyku uyuyabilirim...

ps: allah o fotoğrafçının cezasını versin.
  • physcos physcos  (31.10.13 03:09:07 ~ 03:40:10)