Geçirdiğiniz/yaşadığınız en kötü hastalık nedir?

Bebekken yada hatırlayamayacağınız kadar küçük oldunuz dönem değil, hatırladığınız, çok zor atlattığınız, yaşadığınız en kötü hastalık nedir?

Hala hasta olan varsa da şimdiden geçmiş olsun...

astım krizi.. ilacım yanımda değildi, gidiyorum sanmıştım.

  • harhar  (30.10.13 14:29:00)
hastalık değil ama kene ısırmıştı. o 10 gün geçmek bilmedi. hayat film şeridi geçer derler ya onu yaşadım bir nevi. evde herkes bana iyi davranıyor falan. :) ama cidden kötüydü. Allah düşmanımın başına vermesin.

  • kakao  (30.10.13 14:40:07)
felç. 1,5 sene yuruyememek, sımdı ronalda gibiyim valla:)

  • cairo  (30.10.13 14:40:34)
domuz gribi.

boğuluyor gibi olmak (zaten astımım var)
aşırı bir halsizlik hali (12 gün boyunca bakabildiğim tek şey tavandı)
ateş

grip oldum, ıhlamur içeyim, kitap okuyup zap yaparak dinleneyim gibi bir senaryo sözkonusu bile değildi.
  • balik kraker  (30.10.13 14:42:40)
tüberküloz. ama balangıçta yakalandığı için çok kötü sayılmazdı. 6 ay iğne yedim o kadar.

  • reverse engineer  (30.10.13 14:42:43)
Akciğerim iltihaplanmıştı. 1 haftada 10 kilo vermiştim. 16 yaşındayken.
İltihap kokusundan ailem odaya giremiyordu.

  • totalstation  (30.10.13 14:45:23)
Lenf bezlerim sismisti, hayatimda hic o kadar canımın acidigini hatırlamıyorum.

  • fraise  (30.10.13 14:53:10)
hastalık değil ama düştüm 2 metreden geriye doğru. başım açılmış, kafatası çatlakları ve beyin kanaması. geçtiğimiz şubatta oldu. geçti ama tabi hepsi.

  • april12th  (30.10.13 15:08:16)
Kıl dönmesi

Baya ilerlemişti götümün yarısını kesip aldılar resmen aq 1.5 ay canlanmadım :d
  • fuerteventura  (30.10.13 15:29:47)
mide virusu. cikariyordum her 5 dakikada bir, kilimi kipirdatacak halim de yoktu, evde de kimse yoktu, kovalarca cikardim ama kovayi bosaltacak halim de yoktu, ortaligi bok goturmustu diyeyim sen anla, boyle bir his yok dunyada.

  • beriberi  (30.10.13 16:01:27)
Amipli dizanteri. Dışarıda salata yemiştim muhtemel ordan bulaştı. G.tüm patlıyor gibiydi. :) Nasıl kıvranıyordum karnımın ağrısından aman yarabbi. Sonra da klozette uyuyakalıyordum, o derece.

  • old possum  (30.10.13 16:27:10)
yaş 6: havale

  • kedidir o kedi  (30.10.13 21:34:16)
hatırlamadığım var, hatırladığım yok.

bir insanın kolu da mı kırılmaz arkadaş? yok amınakoyim ya kırılmadı. :(
  • papillon7  (31.10.13 00:50:14)