Marmarayın Açılısı

Marmarayın açılısında bir çok ülkenin başbakanı var ,Bu proje uluslararası büyük bir oneme mi sahip,Normalde sadece basbakan açardı açılışları,Neden geldiler onlar?

japonya başbakanı var. çünkü japonlar yaptı. aslında tüp daldırma daldırma biçimi önemli bir işlem. nat geo'da da belgeseli var ya da cnn int e haber olabildi. başka bir ülkenin başbakanı falan varsa yannız goy goydur o.

  • sparkle kiddle  (29.10.13 15:45:24)
istanbul dünyanın gözdesi. hükümet aleyhtarlığı ile gözleri iyice kararmışlar göremiyor lakin gerçekten büyük bir proje. böyle günlerde olsun, ihtilaf noktalarımızı kenara koyup birlik beraberlik manzarası sergileme basiretini gösteremiyoruz. keşke göstersek.
keşke sayın kılıçdaroğlu da olsaydı orada, sayın bahçeli de, diğer parti temsilcileri de...
düşmanlarımızı çatlatsaydık.
  • hicazkar  (29.10.13 16:27:08)
öncelikle londra ile pekin'in birbirine bağlandığı falan yok. zaten rusya üzerinden londra'dan pekin'e trenle gitmek mümkün.
www.raildude.com

japonlar işi yaptıkları için diğer adamlarda yancı. proje istanbul için önemli ama dünya için tırt. ingiltere-fransa arasında manş tüneli varken kim 1.5km lik tünele uluslararası öneme sahip diyebiliyor anlayamıyorum.
  • faaip de oiad  (29.10.13 16:38:05)