İzmir'de gece nereye gitsek?

adeta bir kazanova edasıyla soruyorum ama durum şu: 2, 3 arkadaş cumartesi öğlenden pazar gecesine izmir'de olacağız. hayatımda ilk defa gidiyorum, çok görmek istiyordum. duyuru'da da, web'de de gidilecek yerlere örnekler yazıyor ama gece gidilecek güzel mekanlar/barlar nerede var, tavsiye verirseniz çok sevinirim.

bu arada kısa ziyaretimize sıkıştıracağımız görmeden dönme diyeceğiniz yerler varsa da söylerseniz süper olur.

teşekkürler şimdiden!

edit: 3 sap değiliz abi:/

barlar için kıbrıs şehitlerinde gazi kadınlar . Kime sorsanız gösterir zaten alsancakta . Klasik öneriler olacak belki ama .. Karşıyaka çarşı , bostanlı iskele , bornova küçükpark-büyükpark , tarihi asansör , kızlarağası han'ında kahve , konak meydanı kemeraltı falan . Ha bir de unutmadan buca'ya sakın gelmeyin :) İyi gezmeler şimdiden

  • tsubasa  (29.10.13 15:36:02)
dıptıs dıptıs kafepi kordon

  • Troll  (29.10.13 15:44:30)
3 sap alırlar mı bilmiyorum ama kordonda 404 ve barcelona yı tavsiye ederim. amaç karı kız kaldırmaksa tabi.

  • ground  (29.10.13 15:47:05)
kordon, küçük park, kıbrıs sehitleri.

  • cokponcik  (29.10.13 15:49:13)
pazar sabahi kahvaltı için inciraltina gider herkes, ama siz karsiyaka ya gidin, mavisehir e yakin barikci barinagi var. iki simit boyoz biraz da beyaz peynir alin. cay söyleyin, arkanizi binalara dönüp denize bakarak körfezin tadini cikarin.

  • atmacaged  (29.10.13 16:55:36)