iphone 4'den 5'e gececem. tüm özellikleri, programlari, datayi,SMSleri vs

yeni iphone'a gecirmek istiyorum. mümkün mü?

yani iTunes'da backup yapsam sonra o backup'i iphone 5'e restore etsem hersey 4deki gibi olacak mi? bilhassa SMSleri kaybetmek istemiyorum.hatirasi var!

ikisi de iOS 7 o yüzden avantaj zannimca. var mi bi subtle sey peki dikakte tmem gereken?

garanti olsun diyesoyle yap.

1. itoolsdan tum datayi pcye yukle
2. itunes dan tum datayi pcye yukle
3. iclouddan tum datayi cloud hesabina aktar
  • dokunmakalbime  (29.10.13 11:24:27)
sagol kardas.
iTools bilmiyodum.
SMS galiba isi bozuyo. foto, music filan ok de.
  • rusdemezale  (29.10.13 11:35:22)
itoolsdan mesajlari da alabiliyorsun.

  • dokunmakalbime  (29.10.13 11:38:31)
(yoksa) icloud hesabı oluştur ve automatic backup u aktif hale getir. Yeni telefonunun kurulum ekranında backup dan mı yükleyeyim yoksa yeni telefon olarak mı kurayım diye soruyor.

  • fatalstorm  (29.10.13 11:55:45)
iCloud daha mi maharetli yani?

Notes vardi eskiden, direkt laptop'la sync edilebiliyordu. sonra iCloud'a gecince sogumusdum misal.
sagolun. makbul'e gecik bilgiler.
  • rusdemezale  (29.10.13 12:13:13)
itunesa hesabınla giriş yap. telefonunu pcye tak. solda çıkan telefon adına sağ tıkla satın alınanları aktar de. O bitince sağ tıkla yedekle de. 4le işin bitti. 5i tak. Restore et. Restore bitince yedekten geri yükle de herşeyin geri gelecek.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (29.10.13 12:40:41)
iCloud'a yedekle. Birebir ne varsa (fotolar hariç) direkt yeni telefona aktarıyor. HER ŞEY aynı oluyor arkaplanına kadar. Yeni denedim hatta.

  • roket adam  (29.10.13 12:51:24 ~ 12:51:37)