telefondan anlayanlar bayana bi yardım ..

merhaba dostlar,

ben ögle tatillerinde , yolda falan telefondan dizimag vb internet sitelerinden online dizi izlemek istiyorum. Aynı zamanda bilgisayarımdan mp3 atıp dinleyebilmeliyim. Bunun için alınması lazım gelen telefon iphone 5s midir yoksa samsung note 3 mü.. ya da bunlardan hiçbiri ile bu sitelerden dizi izleme sansım yok mu ? bi aydınlatıverirseniz.. teşekkürler :)

aynı anda hem dizi izleyip hem mp3 mü dinleyeceksiniz ? eğer böyle birşey yapmayacaksanız samsung s4 derim.

  • melancholyman  (28.10.13 19:36:48)
yolda online izlemek zor olur. hem bağlantı kesilir hem de masraflı olur ama istiyorsanız izleyebilirsiniz.

  • ontheroad  (28.10.13 19:43:02)
bana iki telefonla da dizimag gibi sitelerden video izleyemeyeceğim söylendi, yanlış yani kesin öyle mi ? iphone için program vs yüklemek gerekecek mi ? not sevgili kara pabuç kadına desem süper olacak sey nedir yahu ? hayatın mı değişecek..

  • chezsoi  (28.10.13 19:55:55)
dizi-mag.com/m sitesinden hiçbir uygulama yüklemeden dizileri izleyebilirsiniz. mp4 çalabilen tüm telefonlar yapabilir bunu. illa son teknoloji ürünü note3 ya da 5s olması gerekmez. ama para bok diyorsan 5s öneririm.

  • himmet dayi  (28.10.13 20:06:53)
teşekkür ederim arkadaşlar , ben yurtdışındayım kontratlı alacağım . ne alsam aynı para o yüzden almışken uzun yıllar gitsin diye düşündüm. kara pabuç ani cıkısım için özür dilerim. bi an ööeehh oldum :)yani ne alıyoruz şimdi ? :)

  • chezsoi  (28.10.13 20:42:08)
teşekkür ederim.. :)

  • chezsoi  (28.10.13 20:51:08)