bu bilgisayar niçin kasar?

özelliklerini vereceğim bu notebook en basit cs 1.6, knight online bile oynarken kasıyor. oyunları doğrudan nvdia ile çalıştırsamda sonuç aynı?
bu bilgisayar niçin aksar bir sorun mu vardır?

şimdiden teşekkürler...

Teknik Özellikleri
İşlemci Modeli Intel Core i5-2450M
İşlemci Hızı 2.50 GHz.,(Turbo Boost Teknolojisi ile 3.10 GHZ Kadar , 3MB Intel Akıllı Bellek)
İşletim Sistemi Orijinal Microsoft® Windows 7® HOME BASİC(64 Bit)
Bellek(Ram) 8 GB DDR3 MHz
Hard Disk (HDD) 500 GB SATA
Ekran Kartı 2 GB DDR3 Nvidia Optimus Ekran Kartı (1 GB ayrılmış bellek)
Ekran 15.6" WXGA (1366x768) HD LED Ekran
Optik Sürücüler DVD ± RW DUAL
Garanti Süresi 2 Yıl
Casper Model No CNC.2450.8L35B
Kablosuz Ağ (Wireless) Intel Wireless Kablosuz Ağ Bağlantısı
Bluetooth Yok
Kart Okuyucu 20-in-1 Card Reader

yüksek performans ayarına getir, prize bağla, oyunları yönetici olarak çalıştır.

  • nonbenda  (27.10.13 17:40:42)
eğer normal kullanımda sorun yok da sadece oyunlarda yani gpu gereken şeylerde kasma oluyorsa driver güncellemeyi deneyin.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (27.10.13 18:06:06)
format at, cidden. windowsun içine etmişin herhalde başka açıklaması olamaz.

  • yasli ateist  (27.10.13 18:07:38)
yüksek performansta kullanıyorum, prize bağlı, yönetici olarak oynuyorum zaten aynı.
driverler en günceli.
format attım sonuç aynı.

teşekkürler...
  • odiyus  (27.10.13 18:53:56)
fanlar über pislenmiş olabilir.temizlet bir de termal macunu yenilet.

  • glamdr1ng  (27.10.13 20:50:24)
yardımlar için teşekkürler dediklerinizin hepsini denedim en iyisi garantiye götürmek.

  • odiyus  (27.10.13 21:42:58)