Yalnızlık ve yalnız kalan dostlara tavsiyeler

Arkadaşlar niye yalnızssınız..
1 Yeterince sosyal değilsiniz Şimdi bazılarınız ama ben klüplere ortamlara falan gidiyorum diyorsa da o zaman yeterince girişken değilsiniz
2 İnternetten veyahutta sanal şeylerden gelmesin diyorsunuz evet gelmesin ama gelirse de korkmayın lan artk herkes internette ama dikkatli olun
3 Buralarda yalnızım diye mesaj atmayın mesaj kutunuz dolar kızsanız erkeksenz de dolabilir yani
4 Kitap okuyun para kazannın uğras bulun kimse yalnız değildir....
5 Şimdi herkes film yıldızı ve sporcu hayal edebilir ama salt gerçek sizin ayarınız nedir ki bekliyorsunuz ? İki birimken 10 birimlik kişileri hayal etmeyin etrafınızda sizin de alıcınız var ya onlarla mutlu olun ya da çalışıp 10 birimlere ulaşın ..

hayattan ne beklediğinizle alakalı bu durum. fikirlerinizin uyuştuğu insanlarla yaşamak her açıdan daha olumlu. herkes özel, herkes bir tane. yıllar boyunca ineklik yapmış biri olarak ben de başlıktaki kafileye dahilim. bir süre sonra alışıyorsunuz artık, hoş gelmeye başlıyor. bazen kasıyor, çok kasıyor bu durum falan sonra biraz alkolle geçiştiriyorsunuz. sabah yeniden afillisiniz. şarkıda dediği gibi; yalnızlık paylaşılamıyor ya da paylaşacak birine denk gelemiyorsunuz maalesef.

  • dikenlitel  (27.10.13 13:37:06 ~ 13:39:32)
bu mu yani çözüm?

  • baldur  (27.10.13 13:45:19)
1. aşırı sosyalim
2. internetten gelenlere korkmuyorum
3. iddia ediyorum en çok benim mesaj kutum doluyordur
4. kitap okuyorum oldukça para kazanıyorum uğraşım çok

etrafım çok kalabalık lakin yalnızım. yalnızlık farklı birşey dostum
  • glori  (27.10.13 13:48:15)
öf bir de etrafım çok kalabalık ama ben yalnızım diyen tipler var, peki etrafında kimse olmayan da ya da çok az olan kişiler ne peki bu durumda? yalnızlığın karizmatik gösterilmeye çalışılmasından nemalanmaya gerek yok bence.

  • baldur  (27.10.13 13:53:16)