Google adsense çeki?

Bu çeki Citibank dışında komisyonsuz ya da insancıl bir komisyon miktarlı bozdurabileceğim bankalar hangileri?

eft de alabilirsiniz aslinda?

  • astaroth  (14.04.09 13:14:04)
evet eft olarak almanız en güzeli olur. hesabınızdan eft bilgilerinizi güncelledikten sonra adsense-tr@google.com a mail atarak çeki iptal etmelerini ve parayı eft olarak göndermelerini isteyin. hesabınızı doğrulamak için hesabınıza bir miktar para yatıracaklar ve bu paranın miktarını girmenizi isteyecekler. 10 gün içinde halledilir diye tahmin ediyorum.

ya da illa çek almak isterseniz döviz olarak değil TRY olarak alın. 11 tl ye bozuyomuş onları citibank. elinizdeki çeki başka nasıl bozdurursunuz bilmiyorum valla webmaster forumlarında 500 tane konu var da kimse cevap verememiş
  • gsgsgsgsgsgsgsgs  (14.04.09 15:19:04)
Malesef çek elime ulaştı. Dolar olarak kesilmiş durumda. 100.5$

Garanti yaklaşık 90 lira komisyon istedi. Citibank bulunduğum şehirde yok. Bu yüzden farklı bir banka sormaktayım.
  • alkolik imam  (14.04.09 16:23:03)
100 dolara 90 lira komisyon nedir yahu? zaten 120-130 lira eder çekin karşılığı. çeki bırakıp gitseymişsiniz. al kendin tahsil et, masrafı da içinden al, üstüne de çorba içersin diye.

bankalar da bir acaip.

cevap olmadı ama yazasım geldi.
  • kibritsuyu  (14.04.09 17:23:04)
yolla bana ben sana bozdurup göndereyim. Ama ne kadar masraf alırlar bilemem.citi yani ne kadar masraf alır bilemem.

  • liberal  (14.04.09 17:57:59)