Cildiyecilere bir soru?(Roaccutane içerir)

Merhabalar. Roaccutane tedavisi görüyorum. Sırtımda sivilce bol olduğu için başladım. Tedavinin 8.ayındayım ve günde 80mg a kadar çıktım. Yaklaşık bir aydır böyle. İşin çok kötü kısmı sırtımın kısmen düzelmesine rağmen popomun inanılmaz derecede rezil halde olması. 8.ayımdayım ve1 gram ilerleme yok. Hala inanılmaz sivilceli ve kötü görünüyor. Suratımda da geçmeyen sivilceler var ama suratım başlangıca göre çok düzeldi. Yüksek bi doz kullanıyorum, suratım harici geçen kısmım yok. Dediğim gibi popom zombi poposu gibi. Ne yapmam gerekiyor, nasıl bir yol izleyeyim? Gittiğim cildiyeciler geçer dedi ama geçmiyor. Çok kafaya takıyorum.

Bu arada boy 188 kilo 80. Doz buna göre

sanırım popo fazla oturmaktan falan da etkileniyor. duş alırken ayrıca keseleyince, özen gösterince, iç çamaşırını daha sık değiştirince bu derdin biraz azalacaktır.

  • herkes gercek bi benim sahte  (27.10.13 01:51:18)
Roakutanın etkisi ilacı kullanmayı bıraktım bitti gibi değil de bir süre daha devam ediyor.0 Çok kafaya takmalık bir durum yok illa geçecektir siz güvenin doktorlarınıza.

  • montreal  (27.10.13 09:56:27)