Bir şey hatırlamam lazım

ya benim ezber bildiğim bir kullanıcı numaran vardı. şuan unutmuş durumdayım, maile de erişemiyorum kullanıcı htırlama yapamıyorum.

18760 falan böle bişidi ama hatırlayamıyorum bir türlü.
yok mu pratik hafıza getirtici yöntemler. bi saattir karanlığa bakıyorum, çok yaklaştım sonuca ama yok, gelmiyor. :((

yazdığın zamanlara git, psikanalizde filan genelde o işi yaptığın zamanı anısıyla aklına getirtip, gizli unuttuğun şeyleri hatırlatıyorlar. pc başındasın, takıldın takıldın, o siteye girdin, k.adını yazdın sonra???

  • fallopian  (26.10.13 21:45:28)
fallopian'ın dediği gibi ben böyle durumlarda o an yaptığım diğer şeyleri sırasıyla hatırlamaya çalışıyorum hatırlayabildiklerimi kronolojik sıraya sokmaya çalışıp boşlukları doldurmaya çalışıyorum sonra dank diye asıl hatırlamak istediğim şey de geliyor aklıma. yani hatırlamak istediğin şeye odaklanma. öncesinde ve sonrasındaki şeylere odaklan. arası doluyor sonra.

tabi her zaman işe yarıyor diye bir şey yok ama işe yaradığı oluyor.
  • cthulhu  (26.10.13 21:50:53)
neden unuttuğunu düşün, o şifre sana unutmak istediğin bir şeyi hatırlatıyor olabilir. ben demiyorum, freud diyor. neden unutmuş olabileceğini bulursan hatırlayabilirsin.

  • uepuey  (26.10.13 21:51:12)
geliyor ya, o kullanıcı numarasına baktığım defteri hatırlıyorum.
7 var 1 0 ve 8 var muhtemelen ardı ardına. 6 var sanki.

6 haneli olacak. bir türlü çözemiyorum. ulen delirecem bea.
  • kamera motor  (26.10.13 21:51:14)
o kullanıcıya girip çalışmak zorunda kalmak istemiyor olabilirim, o yüzden unutturdum gibi kendime. ama hatırlamalıyım lan sikerim bilinçaltı gibi şimdi

  • kamera motor  (26.10.13 21:52:14)
daha önce num padde nasıl tuşladığımı hatırlamaya çalışıyorum oooooooooof

  • kamera motor  (26.10.13 21:52:49)
ha bir de şu var. sen bu şifreyi hiç dilinle telaffuz ettin mi, hani tekerleme gibi. benim 10 küsür haneli ttnet şifrem var üşengeçlikten değiştiremedim büyük küçük harf, rakam her bok var afedersin. ama sesli söyleyince çıkıyor, maşşallah diyin :p

  • fallopian  (26.10.13 21:53:26)
budum kullanıcıyı. dünyanın en kötü hafızasına sahibim, 8 dışında hiçbir rakam tutmadı.

  • kamera motor  (26.10.13 22:07:45)