Duyuruda konusup tanismak istediginiz

1. yuzyuze konusmak isterim dedikleriniz kimler?
Flort olarak dusunmeyin,arkadas olarakda olabilir bu gorusme.
2. gorustugunuz insanlar olabilir. Kimler onlar?

Bu tur soru cok soruldu biliyorum ama gundeme birkez daha getirelim dedim

1. tante rosa.
2. no comment.

  • roket adam  (26.10.13 21:48:25)
Yahu nasil aklinizda tutuyorsunuz nickleri falan :)

  • cliffburton  (26.10.13 21:50:20)
ben cliffburton'la görüştüm. müthisch bir insan.

  • passive aggressive  (26.10.13 21:52:48)
1) tepedeki psychedelic adam(bir turlu denk gelemedik) ve herman hesse
2) beetlejuice (buradan kendisine selam ediyorum, yanaklarindan opuyorum), f_d, olric bir de

  • Idonthaveausername  (26.10.13 21:52:54 ~ 21:54:28)
compadrito ile tanışmak isterdim (yazmayanı dövüyorlar :p)

  • fallopian  (26.10.13 22:00:04)
burdaki nerdeyse herkesi çok seviyorum, çoğuyla da muhakkak konuşmuşumdur bi şeyler. ama "gel içek" dese çıkacağım kişi sayısı 3'tür, bilemedin 5'tir. ben öyle easygoing bi person değilim, ok??

  • der meister  (26.10.13 22:00:42)
en cok parasi olan hatun kimse onunla gorusmek isterdim. o benimle gorusmek istemese bile hesap no verebilirim. o kadar parayi mezara mi gotureceniz lan...

  • ergenpezeveng  (26.10.13 22:07:59)
ermanen'i merak ediyorum.
bryan fury vardı bir ara onu merak ederdim.
rurouni vardı onu merak ederdim.

ne bilim daha vardır da hem aklıma gelmedi hem de üşendim yazmaya.
  • baldur  (26.10.13 22:37:09)
alla alla hiç glori diyen olmamış...

çok ilginç :/
  • raskolnikov2  (26.10.13 22:53:50)
Cosmicstring hodja
Kobuzchu girl
Tepedeki saykedelik herif
La traviata
Compumaster
Hayrettin Amazingoğulları (artık uğramaz oldu)
der meister ipnesi
Sedef abi
  • compadrito  (26.10.13 23:37:07)
ben smyrna'yı merak ediyorum. değişik bir adama benziyor.
bir de resistance is futile, brkylmz ve bugünkü antrenmanda göz dolduran futbolcu'yu merak ediyorum. çok aklı başında, bilgili, kültürlü insanlara benziyorlar.

  • baldur  (27.10.13 13:27:04)