Sizi önemsemeyen arkadaş

Benim var böyle bir arkadaşım. Gönlümde yeri çok ayrıdır, fizana çağırsa şöyle bir düşünürüm. ama ben metroda 3 öteye çağırsam gelir mi bilmiyorum. Sanırım kendisine çok fazla kredi verdiğim oluyor, buluşucaksak gelmeyebiliyor, bahanesi çok rahat bir şekilde unuttum olabiliyor. napalım bu arkadaşa? görüşmeyi kesmeli mi?

söylemeyi unuttum:bu ay içerisinde 4 kere falan ekildim. ekildim derken spontane etkinlikler değil, oturduk konuştuk anlaştık ve ekildim.

insanları önemsendiğiniz ölçüde önemseyin. hep bu felsefeyi uyguladım. kazandım mı bilmiyorum ama içim rahat.

  • sylvester standalone  (26.10.13 20:22:58)
ikinci defadan sonra silmen lazımdı zaten.

  • eyyor  (26.10.13 20:24:41)
hoop hadi siliyorum seni olmuyor maalesef. bende de var böyle bitane.

arana mesafe koycaksın yavaş yavaş.
değer gördüğün kadar değer ver
  • kedidir o kedi  (26.10.13 20:27:37)
başlığı görünce direk arkadaşı savunmaya gelmiştim ama bu kadar da olmaz dedirten hareketler..

  • calzoncillos  (26.10.13 20:28:05)
benim 15 yıllık arkadaşım vardı. aynı seninkisi gibiydi. 15 yıl boyunca çektim. bir değişiklik olmadı kabahtli ben oldum yine. en sonunda çat diye bitirdim ilişkimi. sevgilinden ayrılır gibi zor oluyor ama oluyor bir şekilde. şimdi özlüyorum onu, seviyorum hala ama kafam rahat. hayatımdayken çok yıprattı beni çünkü.

  • biyik  (26.10.13 20:32:12)
onsuz planlar yap. ortam değiştir. sadece çağırdığında görüşürsün. değerini öyle anlar.

  • hepiniz oleceksiniz  (26.10.13 20:49:09 ~ 20:55:58)
Aramayı sormayı, görüşme talebinde bulunmayı kesmelisin bence. Değer veriyor olabilirsin ama belli ki o çok umursamıyor seni. Ya da çok yakın gördüğü için bunlara takılmayacağını düşünüyor ama sen haklısın. Ayıp bence de. Yavaş yavaş mesafe koy.

  • april12th  (26.10.13 21:18:02)
arkadaşın belli ki sorumluluk sahibi biri değil. tepki vermenin, kızmanın anlamı olmayacak. zamanını sözünü tutan, sana değer veren arkadaşlarınla geçirmeye başla.

  • zihuatanejo  (26.10.13 21:39:33)