[]

izmir'de bilardo salonu?

selam minik semih saygınerler, ronnie o'sullivan ile gaza gelen erenler!

alsancak, göztepe, balçova, karşıyaka civarlarında bildiğiniz güzel bilardo salonu var mı ya? çuhaları temiz, ıstakaları güzel?


 
Hiltonda var. Hiltonun arkasında girişi. Bowling salonunun içinde Eğlence merkezi işte. Bilardo masaları da güzel biz gidiyoduk.


  • klorlu su boregi  (26.10.13 13:40:53) 
en son ne zaman ziyaret ettiniz, ücretleri falan ne seviyedeydi?


  • asimplemistake  (26.10.13 13:43:50) 
3 yıl olmuştur gitmeyeli. Girşi oranın 10 lira falandı herhalde. Jeton veriyorlar istediğiniz şeyi oynayabiliyorsunuz sonra. İster bowling bilardo falan. Merkezi yer bir gün geçerken uğrayın derim. Dediğim gibi Hilton'da burası.
Sitesi varmış. Buyrun inceleyin.
famecity.com.tr
  • klorlu su boregi  (26.10.13 14:14:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.