boğaziçi köprüsünü bisikletle geçeceğim

para cezası ne olur en fazla? para cezasından başka mahkeme falan olur mu?

kenarda, kulübenin oradan giden yan yoldan gideceğim.

polisler yok mu orda. yakalarlar herhalde uğraşırsınız.

ya da kovalarlarken düşer edersiniz Allah korusun.
  • atramentum  (25.10.13 23:36:50)
çoğu zaman polisler o noktalara bakmıyor

  • thracian  (25.10.13 23:37:26)
ben hergün köprüden geçiyorum 2 uçta da kontrol noktası var zaten. hadi onu geçtin kameralar her açıyı görüyor anında uyarırlar zaten. gereksiz aksiyon arama bence.

  • xenophobe  (25.10.13 23:40:46)
ben zaten yakalanmamayı beklemiyorum, sadece cezası ne kadar olabilir, en kötü ihtimaller nedir onları düşünüyorum.

orayı bisikletle geçmeden yaşlanmak istemiyorum; achievement gibi bişey bu :)
  • thracian  (25.10.13 23:43:02)
bisiklet dernekleri falan toplu geçiş düzenliyor, o şekilde yap bence. geçen ay vardı mesela toplu şekilde geçtiler. diğer türlü otoyolda bisiklet kullanmak, trafik güvenliğini tehlikeye sokmak vb. giydirirler. ceza tutarlarını tam bilmiyorum.

  • xenophobe  (25.10.13 23:46:23)
  • liriamer  (25.10.13 23:54:03)
gbtne bakarlar,bişe yoksa direk gönderirler.sen de girişte yakalanırsan salağa yatarsın biraz.hea dur derler durmaz basar gidersen,arkandan ateş bile etme ihtimalleri var.A.C.A.P.

  • ganyotçu  (26.10.13 01:08:55 ~ 01:09:28)
geçen köprüde sırt çantasıyla bir turist köprüye yürüyerek girmeye çalışıyordu, poliste gayet normal şekilde anlatıyordu . Ancak "dur" ihtarına uymazsanız neler olur bilmiyorum.

  • sayinseyirciler  (26.10.13 11:58:19)
geçtin mi?

bir de köprüye çıkmadan önce girişlerdeki kavşaklarda mutlaka polis bekliyor. onlar çevirir önce illaki sen köprüye varamadan.
  • andy kaufman 2  (23.11.13 15:26:38)