Uyku / Kalp atışı / titreme

İlk kez dün gece yaşadığım bir olay; yüzümü kapatırım uyurken, göz bandı takamadığım ve kapkaranlık bir ortamda uyuyabildiğim için hep böyle yaparım.. Daldıktan kısa bir süre sonra birden uyandım ve sanki nefessiz kalmışım gibi, o an titrediğimi fark ettim, elim ayağım değil bütün vücudum tir tir titriyor, sonra kalbimin çok hızlı attığını ve bu yüzden titrediğimi fark ettim.. daha önce hiç bu kadar hızlı atmamıştı kalbim, kalp atışımdan koktum resmen sanki dışarı fırlayacak gibi.. Kendi kendimi sakinleştirmeye çalıştım nefes aldım vs. yavaş yavaş düzeldi, yüzümü örtmeye korktum hayatımda ilk kez yüzümü kapatmadan uykuya dalmışım.. Az önce dizi başlayana kadar uyuyayım dedim ama sanki yine olacakmış gibi korktum ve uyumaktan vazgeçtim ama er ya da geç uyuyacağım..

Bu bir kereye mahsus bir olaydır değil mi? Ben o kısa sürede bir rüya gördüm de ondan etkilendim diye düşünüyorum fakat sürekli olacak bir şeyse hemen doktora gideyim..

Var mı böyle bir sorun yaşayan.. Teşekkürler..

kullandigin ilac kahve cay yemek vsye bagli karabasan gibi birşey olmuş.

genelde.tekrar etmez. ederse de alisirsin problem olmaz
  • ceycey e  (25.10.13 23:04:52)