ankara çıkışlı tek günlük gezi.nereye?

iyi akşamlar
hani diyorum ki bir yer tavsiye etseniz bu kardeşinize ?
sevgilisiyle gitsin
bir gece kalsın
e haliyle çok uzak olmasın
aksiyon peşinde değiliz sessiz sakin güzel bi yer olabilir
öğrenci olduğumuz unutulmasın
cidden unutulmasın
bütçe kısıtlı
beypazarına gidildi
bir de gidilen yerde kalınacak yerde tavsiye edilirse dadından yinmez
teşekkür ederim şimdiden

Eskişehir hızlı trenle 1,5 saat uzakta.

  • otonom  (25.10.13 21:23:51)
herkes amasra demişti bana ama ben akçakoca'yı daha çok sevdim. orada kanyon vs var, balıkçıları da daha iyiydi.

  • Sarix  (25.10.13 21:24:52)
ağva

  • nax  (25.10.13 21:40:01)
@otonom
eskişehire daha uzun süreli gitmeyi planlıyoruz.aklımızda orası :)
@Sarix evet amasra olabilir aslında biraz uzak olsa da. ben gitmiştim ve sevmiştim. akçakocayı duymamıştım açıkçası hemen araştırıcam.
@nax sevgilim istanbulda yaşıyor oraya istanbuldan gitmek daha mantıklı olur heralde :)
  • damla cikolata  (25.10.13 21:43:59 ~ 21:44:36)
Safranbolu

(ve giderken mutlaka iyi bir fotoğraf makinası bulunmalı)
  • cymbelina  (25.10.13 22:02:30 ~ 22:03:46)
amasra da yollari da harikuladedir. Yeşile hasrettir gozleriniz muhtemelen. O yuzden ben de amasra diyorum. Amasra'ya girmeden askeri bir birlik var tepede, kaçma kurtulma kampiydi ismi yanliş hatirlamiyorsam. Günlüğü 3-5 lira gibi komik rakamlara kalinabilen bir yerdi misafirhanesi. Orayi arayip sorabilirsiniz disaridan kisilere acik olup olmadigini.

Iyi eglenceler.
  • yns  (25.10.13 22:02:47)
ben biraz soruyu değiştirsem o zaman. kızılcahamama ne dersiniz?

  • damla cikolata  (25.10.13 22:04:08)
kızılcahamam olur, gezmeli filan ama kalacak yer bakmalı..
bi de belki yedigöllerdeki hindiba olur
bi de kapadokya civarı güzel olur.
amarsada da kuşna otel sakin ve ucuz.

yns nin bahsettiği kampta etrafında tavşanlar zıplarken nöbet tutan asker gördüm ya :D
  • kediebesi  (25.10.13 23:39:44 ~ 23:40:07)