dovme sorunsali

hacilar, bacilar

biri gogsume kartal digeri koluma bocek iki tane renksiz siyah beyaz dovme yaptircam. bu konuda isin ehli nerdedir, kac gun surer, tahmini ne kadar tutar?? bi yardim ediverin gari.

ben bir ara araştırmıştım ama sonra yaptırmadım. luba goldina diye arattır, görselleri de var. iyi diyorlar.

  • Sarix  (25.10.13 21:27:50)
Ben kendi dövmemi geçen nisan ayında kadıköy'deki anatolia tattoo'da yaptırdım. Bizzat Erdoğan Çavdar yaptı ki kendisi ressam ve yaptığı işten çok memnun kaldım, dövmem sorunsuz ve beklediğimden güzel oldu. Süresi ve fiyatı boyutuna bağlı biraz, benimki toplam 45 dakikada bitti, eni ve boyu toplasan 6-7 cm bi şeydir. Dövmenin büyüklüğüne göre ortalama bir şey hesaplayabilirsin. Fiyatı 300 Tl idi, ama dediğim gibi bu da boyutla alakalı değişir. Makine açılışı 100 TL ama onu biliyorum. Çok sıcak çok güvenilir insanlar, gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Çok araştırmıştım ben de yaptırmaya karar verdiğimde, adres bu. www.anatoliatattoo.com

  • amelie poulain  (25.10.13 22:26:14)
şehir, ebat bilgileri paylaşırsanız yardımcı olurum.

  • ozzyninpambukgotu  (25.10.13 22:55:49)
kadıköyde lithium tattoo'dan şaşma budakan tamer hem işini iyi yapar hem çok ilgilidir.

  • dinsiz adam  (25.10.13 23:41:40)
Oneriler icin sagolun. sehir istanbul. Ebat olarak tam bilemiyorum. Iste biri sag kolumun ust tarafini kaplayacak digeri gogsumun sol tarafindan sol koluma uzanacak, digerine iki kat buyuk olur sanirim. Asaga yukari 1000 lira civari tutar diye dusunuyordum bende ama emin degilim.

oskun sakrenin cizimlerini begendim ama sadece ayda 10 gunluk istanbulda oluyormus galiba.
  • delnaja  (28.10.13 02:28:24)
ikisi toplam 1000tl'den fazla tutar

  • dinsiz adam  (28.10.13 18:52:32)